Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Forum Archipelagu

O projektach Archipelagu

Forum główne

 • O projektach
  170

  Wybór projektu to niełatwa decyzja, bo przecież wybrany dom ma spełniać wiele funkcji i cieszyć nas przez lata. Nic więc dziwnego, że analizujemy setki możliwości i mamy tysiące pytań. Tutaj pomagamy rozwiewać wątpliwości.

 • Przed budową
  78

  W tym dziale piszemy o formalnej stronie budowy domu. Pierwsze starcie z urzędami, pozwoleniami, decyzjami i umowami bywa niełatwe. Piszcie o tym jak szybko i sprawnie skompletować dokumentację, od czego zacząć i na co zwrócić uwagę.

 • Dla budujących
  97

  Etap projektowania i formalności masz już za sobą. Teraz wszystko skupia się wokół placu budowy. Szukasz odpowiednich materiałów i rzetelnego wykonawcy. Napisz o swoich doświadczeniach, skorzystaj z porad i wsparcia innych.

 • Dobrze urządzeni
  43

  Piękny dom już masz. Do pełni szczęścia brakuje tylko ciekawie wykończonych wnętrz i pachnącego ogrodu. Jeśli szukasz inspiracji, ciekawych rozwiązań - pytaj! Wpadłeś na doskonały pomysł – podziel się z innymi!

Najładniejsze zdjęcia na forum

Ostatnio na forum

 • 185.56.211.* 2018-12-04 11:24

  Witam, My już skończyliśmy etap fundamentów. Reszta w przysłym roku. Czy ktoś z Was ma może zdjęcia domku na ukończeniu?

  więcej
 • Elżbieta Piwowarczyk (Administrator) 2018-12-03 11:06

  Dzień dobry, Przy przeprojektowaniu wiązarów dachowych stanowiących zarówno konstrukcję dachu jak i stropu na tradycyjną więźbą dachową w towarzystwie stropu gęstożebrowego np. typu teriva, konieczne będą ponowne obliczenia konstruktora określające (oprócz danych dla stropu i więźby) wielkości fundamentów budynku (rozwiązanie takie jest po prostu cięższe i wymaga szerszych ław fundamentowych) [...]

  więcej
 • Elżbieta Piwowarczyk (Administrator) 2018-12-03 11:02

  Dzień dobry, Wykonanie wiązarów dachowych jest korzystniejszym finansowo rozwiązaniem w stosunku do wykonania tradycyjnej więźby i gęstożebrowego stropu. Realizacja wiązarów jest też bardzo wygodna z punktu widzenia czasu budowy oraz jakości prowadzonych robót. Jeżeli będą Państwo chcieli zaadaptować poddasze na niewielki strych to zachęcam do kontaktu z projektantami firmy Mitek biuro@mitek.pl [...]

  więcej
 • 5.184.11.* 2018-10-05 14:48

  Czy ten dom może być budowany w systemie szkieletowym?

  więcej
 • 213.238.97.* 2018-09-04 09:37

  DROBNE POPRAWKI I MOŻNA ZALEWAĆ :)

  więcej
 • 94.254.185.* 2018-08-29 21:20

  Dzień dobry Czy ktoś z Państwa budował w okolicach woj. Śląskiego lub Opolskiego ww. dom. Proszę o kontakt na email: basiais@o2.pl Pozdrawiam

  więcej
Bepłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia