Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Forum Archipelagu

O projektach Archipelagu

Forum główne

 • O projektach
  168

  Wybór projektu to niełatwa decyzja, bo przecież wybrany dom ma spełniać wiele funkcji i cieszyć nas przez lata. Nic więc dziwnego, że analizujemy setki możliwości i mamy tysiące pytań. Tutaj pomagamy rozwiewać wątpliwości.

 • Przed budową
  76

  W tym dziale piszemy o formalnej stronie budowy domu. Pierwsze starcie z urzędami, pozwoleniami, decyzjami i umowami bywa niełatwe. Piszcie o tym jak szybko i sprawnie skompletować dokumentację, od czego zacząć i na co zwrócić uwagę.

 • Dla budujących
  94

  Etap projektowania i formalności masz już za sobą. Teraz wszystko skupia się wokół placu budowy. Szukasz odpowiednich materiałów i rzetelnego wykonawcy. Napisz o swoich doświadczeniach, skorzystaj z porad i wsparcia innych.

 • Dobrze urządzeni
  40

  Piękny dom już masz. Do pełni szczęścia brakuje tylko ciekawie wykończonych wnętrz i pachnącego ogrodu. Jeśli szukasz inspiracji, ciekawych rozwiązań - pytaj! Wpadłeś na doskonały pomysł – podziel się z innymi!

Najładniejsze zdjęcia na forum

Ostatnio na forum

 • Elżbieta Piwowarczyk (Administrator) 2017-04-28 10:38

  Dzień dobry, 82.132.223.* gratulujemy wspaniałej realizacji domu BOB. Chętnie zaprezentujemy zdjęcia Państwa domu na naszej stronie. Jeśli to możliwe proszę przesłać większą ilość zdjęć na maila dom@archipelag.pl Pozdrawiam serdecznie

  więcej
 • 82.132.223.* 2017-04-27 23:02

  Oto nasz Bob. Jesteśmy dumni.

  więcej
 • 78.10.36.* 2017-04-21 11:40

  Witam czy mogę prosić o adres e-mail do Pana który wybudował dom Seweryna mała koło Jarosławia I Pszczyny. Lub kogoś kto zna informacje na temat tych domków. Byłabym wdzięczna. Pozdrawiam i podaje e-maila marta.m3355@gmail.com

  więcej
 • Elżbieta Piwowarczyk (Administrator) 2017-03-09 15:26

  Budujesz dom Elmo IV ENERGO? Inżynier Anna Gil doradzi w kluczowych kwestiach: jak uniknąć w Twoim wymarzonym domu mostków termicznych, jak nie popełnić błędów przy ocieplaniu, jak zadbać o właściwą akustykę. Zadaj pytanie ekspertowi ISOVER. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych.

  więcej
 • Elżbieta Piwowarczyk (Administrator) 2017-03-09 15:25

  Budujesz dom EX 15? Inżynier Anna Gil doradzi w kluczowych kwestiach: jak uniknąć w Twoim wymarzonym domu mostków termicznych, jak nie popełnić błędów przy ocieplaniu, jak zadbać o właściwą akustykę. Zadaj pytanie ekspertowi ISOVER. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych.

  więcej
 • Elżbieta Piwowarczyk (Administrator) 2017-03-09 15:23

  Budujesz dom Marisa V G1 ENERGO? Inżynier Anna Gil doradzi w kluczowych kwestiach: jak uniknąć w Twoim wymarzonym domu mostków termicznych, jak nie popełnić błędów przy ocieplaniu, jak zadbać o właściwą akustykę. Zadaj pytanie ekspertowi ISOVER. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych.

  więcej