Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Stan deweloperski i wykończenie

 • Modne sposoby wykończenia sufitów

  Jeżeli znudziły Wam się tradycyjne sufity tynkowane, sprawdźcie alternatywne pomysły na wykończenie tej części pomieszczenia. Proponowane rozwiązania przełamują tradycję i wprowadzają do wnętrz powiew świeżości [...]

  Więcej
 • Gładkie ściany wewnętrzne – jak je wykonać?

  Czyste i idealnie gładkie ściany to podstawowy warunek pięknie wykończonych wnętrz. Tylko dobrze przygotowane ściany gwarantują bezproblemowe malowanie, tapetowanie czy układanie okleiny. Jak uzyskać taka doskonalą [...]

  Więcej
 • Czym wykończyć podłogi?

  Decyzja o rodzaju zastosowanego materiału powinna zapaść jak najwcześniej – najlepiej już na etapie projektowania. Wynika to z kilku czynników, m.in. rodzaju zastosowanego ogrzewania, faktu, że każdy materiał inaczej [...]

  Więcej
 • Izolacja termiczna dachów stromych

  Źle wykonana izolacja termiczna dachu stromego skutkuje dużymi stratami ciepła. Z tego powodu niezwykle ważne jest prawidłowe i dokładne wykonanie każdej warstwy izolacji.

  Więcej
 • Z czego wykonać parapet?

  Parapet to istotny element wystroju wnętrza i elewacji domu, a jego styl i staranne wykonanie wpływają na estetykę całego domu. Warto zadbać o elegancki wygląd parapetu i zdecydować się na materiał, który najlepiej [...]

  Więcej
 • Parapet wewnętrzny

  Parapet wewnętrzny jest nie tylko ozdobą pomieszczenia, ale również newralgicznym punktem, przy którym często tworzą się mostki termiczne. Co zrobić, aby podokiennik odpowiednio spełniał swoje zadania?

  Więcej
 • Parapet zewnętrzny - montaż i wykonanie

  Parapet zewnętrzny powinien być trwały i odporny na szkodliwe działanie opadów atmosferycznych. Warto zadbać również o jego estetykę i harmonijną kompozycję z elewacją budynku.

  Więcej
 • Jak dobrać rolety?

  Rolety zewnętrzne dzięki swojej funkcjonalności stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami [...]

  Więcej
 • Płytki klinkierowe: doskonałe na elewację i do wnętrz

  Płytki klinkierowe to trwały i estetyczny materiał wykończeniowy, który po ułożeniu tworzy powierzchnię praktycznie nie do odróżnienia od muru z cegieł. Prostokątny, klasyczny kształt klinkierowego bruku umożliwia [...]

  Więcej
 • Dekoracje okienne

  Dekorowanie okien często zdecyduje o ostatecznym odbiorze pomieszczenia – jako przytulnego, stylowego, bądź bez wyrazu.

  Więcej
 • Kamień we wnętrzu – inspiracje

  Kamień ozdobny wnosi do architektury wnętrza element prestiżu i kreatywności. Zastosowany na fragmentach ścian lub w niektórych strefach pomieszczeń kreuje w nich specyficzny klimat.

  Więcej
 • Domowa komunikacja – schody

  Schody, korytarze i hol składają się na domową komunikację, która łączy ze sobą poszczególne pomieszczenia i umożliwia wygodne poruszanie się między nimi.

  Więcej
 • Farby elewacyjne - jakie wybrać?

  Do malowania ścian zewnętrznych potrzebne są odpowiednie farby, specjalnie przeznaczone do tego celu. Największym powodzeniem cieszą się farby organiczne.

  Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia