Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Dokumenty

 • Decyzja o warunkach zabudowy

  Decyzja o warunkach zabudowy jest konieczna, jeżeli zakładamy postawienie domu na działce, która znajduje się na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

  Więcej
 • Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP)

  Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) to dokument dostępny w Wydziale Architektury Urzędu Miasta lub Urzędu Gminy, który precyzyjnie określa przeznaczenie, warunki zagospodarowania oraz zabudowy [...]

  Więcej
 • Formalności przy uzyskaniu pozwolenia na budowę

  Gdy mamy już zakupioną idealną działkę, kolejnym krokiem jest wybór projektu domu. Po znalezieniu optymalnego projektu, takiego, który będzie odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom całej rodziny, czeka nas nie lada [...]

  Więcej
 • Mapa do celów projektowych

  Do wykonania projektu budowlanego niezbędna jest aktualna mapa w skali 1:500 wykonana przez geodetę z uprawnieniami.

  Więcej
 • Umowa z wykonawcą robót budowlanych

  Zanim rozpocznie się budowa domu, konieczne jest wynajęcie odpowiedniego wykonawcy lub przynajmniej podpisanie z nim umowy przedwstępnej o wykonanie robót budowlanych.

  Więcej
 • Umowa o projektowanie domu

  Niezależnie od tego, czy rzecz dotyczy opracowania projektu indywidualnego czy adaptacji projektu gotowego, umowa o projektowanie domu musi być zawarta w formie pisemnej pod rygorem nieważności.

  Więcej
 • Dziennik budowy

  Podstawowym dokumentem, który powinien znajdować się na budowie przez cały okres jej trwania, jest dziennik budowy. Zapisy w nim umieszczane powinny odzwierciedlać przebieg robót oraz wszystkie zdarzenia.

  Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia