Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z kątem nachylenia dachu 30 stopni

Dom z kątem nachylenia dachu 30 stopni

Domy z dachem 30 stopni są znakomitą propozycją dla rodzin poszukujących tanich w budowie projektów jako alternatywy do zakupu mieszkania. Wszystkie domy z tej kolekcji świetnie prezentują się zarówno od zewnątrz jak i od środka. Funkcjonalnie rozplanowany rozkład pomieszczeń zapewni każdemu domownikowi codzienny komfort. W domach z dachem 30 stopni znakomicie doświetlony jest każdy pokój oraz kuchnia. Ponadto projekty takie doskonale wkomponowują się w każdy krajobraz. Atutem wielu z nich jest możliwość wybudowania domów z dachem o kącie nachylenia 30 stopni na wąskiej działce. Domy z dachem 30 stopni to po prostu wygoda i elegancja!

Dom z kątem nachylenia dachu 30 stopni - do wyboru w naszej ofercie projekt parterowy, z poddaszem do adaptacji, z poddaszem użytkowym, a także piętrowy - propozycje na każdą kieszeń i każdy typ działki. Średnio spadzisty dach to najlepsze rozwiązanie w polskiej strefie klimatycznej - szybko odprowadza wodę, a w okresie zimowym nie zalega na nim gruba warstwa białego puchu. Zaletą takiego zadaszenia jest większy komfort w sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba dostania się do rynien lub do komina. Korzyścią jest także prosta konstrukcja, która pozwala na szybki przebieg prac budowlanych. 30-to stopniowy kąt nachylenia dachu w propozycjach z tej kategorii to różne typy do wyboru - najczęściej dwu- i czterospadowe. Taką połać dachową można wykończyć zarówno modną dachówką ceramiczną (falistą lub płaską) jak i blachą na rąbek stojący. W przypadku parterowych domów istnieje możliwość naniesienia takich zmian w projekcie, których efektem finalnym będzie przytulne poddasze dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów. Kolekcję domów z kątem nachylenia dachu 30 stopni wyróżniają ponadto bardzo dobre parametry cieplne. W budynkach można zainstalować pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz system solarny.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia