Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów Archipelag

Projekt domu z dobrą energią

Projekty domów ARCHIPELAG nowoczesne, energooszczędne i tanie w utrzymaniu. W naszej bogatej ofercie mamy gotowe propozycje dla każdego – małe domy, projekty domów parterowych, tanie w budowie domy na wąską działkę, popularne domy z poddaszem do adaptacji, nowoczesne stodoły, projekty bliźniaków, miejskie wille z płaskim dachem, domy energooszczędne z pompą ciepła i rekuperacją, w tym wiele wersji z garażem lub wiatą. Nasi architekci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie budowy. Profesjonalnie i bezpłatnie pomożemy Ci dopasować projekt do działki i warunków zabudowy, doradzimy jakie rozwiązania wybrać, wspólnie znajdziemy projekt, który maksymalnie spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania.

Już od ponad 20 lat tworzymy projekty domów jednorodzinnych, które łączą architekturę na najwyższym poziomie z najlepszą dokumentacją, a przede wszystkim codzienną wygodą naszych Klientów. Wszystkie projekty z naszej kolekcji spełniają aktualne Warunki Techniczne  (EP<95 kWh/(m2*rok)), a część z nich z serii ENERGO PLUS i EX wyprzedza wymagania przepisów i może pochwalić się bardzo małym zapotrzebowaniem na energię, już dziś plasując się w normach WT2021.

Polecamy również gotowe projekty z kolekcji Mini, które udowadniają, że budowa domu może być tańsza niż kupno mieszkania w mieście – oszczędne od podstaw, z perfekcyjnie dopracowaną funkcją oferują najwyższy komfort w najlepszej cenie. W naszej ofercie znajduje się też wiele domów z dachem dwuspadowym lub czterospadowym, które świetnie odnajdą się w każdym krajobrazie – do wyboru projekty domów z nowoczesną elewacją lub w stylu tradycyjnym. Mamy dla Ciebie także gotowe projekty z kosztorysem, który pomoże zaplanować każdy etap inwestycji i przyda się podczas starań o kredyt na budowę wymarzonego domu. U nas zawsze możesz liczyć na kompleksową obsługę, atrakcyjny pakiet na start za 1 zł, bezpłatną wysyłkę oraz konsultacje doświadczonych architektów.

Mamy dla Ciebie również aplikację mobiDOM, którą możesz pobrać za darmo na swój smartfon lub tablet. Aplikacja krok po kroku przeprowadzi Cię przez każdy etap budowy Twojego wymarzonego domu. Znajdziesz w niej poradnik, dziennik budowy i bazę kontaktów do doradców technicznych. Dzięki niej wszystkie informacje związane z budową swojego domu będziesz mieć zawsze pod ręką. U nas zyskujesz najwięcej!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia