Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z garażem w bryle budynku

Dom z garażem w bryle budynku

Projekty domów z garażem w bryle budynku – kolekcja pełna różnorodnych propozycji, stworzona specjalnie na potrzeby inwestorów, którzy posiadają małe działki. Garaż, który jest wkomponowany w bryłę budynku ma wiele zalet. Przede wszystkim są to niższe koszty budowy niż w przypadku garażu wolnostojącego. Takie rozwiązanie to także oszczędność miejsca na posesji, dzięki czemu zyskujemy więcej przestrzeni na urządzenie pięknego ogrodu. Wszystkie projekty domów z garażem w bryle budynku cechują się bardzo funkcjonalnym charakterem. Dostęp do części mieszkalnej z garażu jest bardzo swobodny i pozwala łatwo przenosić zakupy z samochodu, co docenimy zwłaszcza w czasie deszczowej i mroźnej aury. We wszystkich gotowych projektach z te serii zadbaliśmy także o odpowiednią wentylację i izolację. W pomieszczeniu tym można również zorganizować mały magazyn na narzędzia ogrodowe lub praktyczny mini-wartsztat. W domach z poddaszem i piętrowych nad garażem znajduje się powierzchnia użytkowa, którą w przypadku wielu propozycji można zaaranżować jako dodatkowy pokój, gabinet lub domową siłownię.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia