Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów nowoczesnych

Projekty domów nowoczesnych jednorodzinnych

Projekty domów nowoczesnych – doskonałe dla wszystkich, którzy cenią współczesny design i sprawdzone rozwiązania funkcjonalne. Wśród domów z kolekcji dominują proste, energooszczędne formy, duże przeszklenia oraz modne detale. Nasze projekty nowoczesnych domów zorganizowaliśmy tak, aby zapewnić mieszkańcom jak największą porcję naturalnego światła we wnętrzu. Zadbaliśmy również o czytelny podział stref i znakomite warunki do wypoczynku i rekreacji, stąd akcent na rodzinny charakter stref relaksu oraz obecność przytulnych tarasów, które letnią porą stają się harmonijnym przedłużeniem salonu i jadalni. Wśród naszych nowoczesnych projektów domów znajdują się m.in.: atrakcyjne domy z płaskim dachem, nowoczesne domy w typie stodoły, nowoczesne domy parterowe oraz projekty nowoczesnych domów na wąską działkę. Projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych z naszej kolekcji koncentrują się na codziennej wygodzie domowników, spełniają przy tym warunki techniczne WT 2021, są przyjazne zarówno dla człowieka, jak i natury.

Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych parterowych

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia