Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z dużą ilością pokoi

Projekty domów z dużą ilością pokoi

Domy z dużą ilością pokoi – różnorodne propozycje dla wszystkich, którzy chcą mieszkać przestronnie, wygodnie i ze smakiem! W kolekcji znajdują się domy parterowe, piętrowe, z poddaszem i poddaszem do późniejszej adaptacji – do wyboru wersje bez garażu, z garażem lub z praktyczną wiatą. Projekty domów z 5-6-pokojami spełnią oczekiwania rodzin z dużą liczbą dzieci, inwestorów, którzy często przyjmują gości lub rodzin wielopokoleniowych – w domach z serii zadbaliśmy o wzorowy rozkład pomieszczeń, który zapewnia maksimum komfortu wszystkim domownikom. W projektach z kolekcji atrakcyjna forma idzie w parze z przytulnym wnętrzem oraz eleganckim wykończeniem elewacji, dzięki czemu domy prezentują się spójnie i efektownie. Ich duża powierzchnia stwarza ponadto szerokie możliwości aranżacji, które elastycznie dopasują się do indywidualnych potrzeb właścicieli. Projekt domu z dużą ilością pokoi to gwarancja pełnej swobody codziennego funkcjonowania!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia