Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy małe i tanie w budowie

Projekt małego domu jednorodzinnego

Projekty małych domów jednorodzinnych – szybkie i tanie w budowie, a do tego bardzo ciepłe i ekonomiczne w późniejszym utrzymaniu. W kolekcji znajdują się różnorodne propozycje, które świetnie sprawdzą się na każdej działce. Małe domy z naszej oferty to idealne połączenie ergonomii, funkcjonalności i elegancji. Każdy projekt z serii optymalnie wykorzystuje powierzchnię użytkową, dzięki czemu mimo niewielkich gabarytów, oferuje komfortową przestrzeń mieszkalną, która zaspokaja wszystkie potrzeby domowników. W naszych projektach małych domów jednorodzinnych oprócz wygodnego rozplanowania stref, zadbaliśmy o dodatkową strefę relaksu na świeżym powietrzu. Atrakcyjny taras to doskonałe dopełnienie układu pomieszczeń i przydomowa oaza, w której można wyciszyć myśli po ciężkim dniu, pogrillować z rodziną lub przyjemnie poleniuchować w promieniach słońca. Projekt małego domu jednorodzinnego z naszej oferty to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy chcą mieszkać przytulnie, stylowo i na swoim.

Projekt małego domu jednorodzinnego z garażem doskonale sprawdzi się na wąskiej i małej działce, kiedy cenny jest każdy metr kwadratowy powierzchni i zagospodarowanie terenu planowane jest z najwyższą starannością. Przede wszystkim warte rozważenia są projekty małych domów z garażem umiejscowionym w bryle budynku. Dzięki temu można zyskać nie tylko przestrzeń straconą pod budowę garażu wolnostojącego, ale i realne oszczędności finansowe. Dodatkowe metry kwadratowe otwartej przestrzeni na działce to wręcz idealne miejsce na przydomowy ogródek. Innym atutem jest czytelne rozdzielenie strefy dziennej od nocnej oraz bliska obecność miejsca postojowego dla pojazdu. Wnoszenie zakupów z auta staje się wtedy wygodną czynnością ze względu na niewielkie odległości. Garaż to także przestrzeń do wykorzystania na dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, jako alternatywa dla tradycyjnej komórki, bądź na potrzeby biura dla nowo założonego biznesu. Każdy mały dom jednorodzinny z niniejszej kolekcji udowadnia, że na niewielkiej powierzchni użytkowej można mieszkać bardzo komfortowo i przytulnie. Utrzymanie rachunków za energię cieplną na niskim poziomie w takim domu jednorodzinnym zapewniają nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Wśród nich są: odpowiednia izolacja przegród zewnętrznych, zwarta forma i urządzenia pozyskujące energię z naturalnych źródeł (pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją). W małym, energooszczędnym domu z tej kolekcji jedna rodzina ma zapewnione bardzo komfortowe warunki do codziennego życia. Projekty małych domów parterowych - Domy do 70 m² od Archipelag.

Projekty małych domów parterowych - Domy do 70m2 od Archipelag

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia