Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów nowoczesnych z poddaszem

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem

Projekty nowoczesnych domów z poddaszem użytkowym – optymalne dla niedużej działki, idealne dla wielbicieli nowoczesnej architektury. Domy z atrakcyjnymi balkonami, lukarnami i pokojami ze skosami. Ich ogromnym atutem jest nieduża powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni użytkowej, co w praktyce oznacza oszczędność miejsca na działce – więcej przestrzeni na organizację ogrodu i strefy wypoczynkowej, np. altany z grillem. Zaletą naszych projektów nowoczesnych domów z poddaszem jest ergonomiczny układ pomieszczeń oraz znakomite parametry cieplne.

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym - modny design, funkcjonalność i przytulny komfort w jednym. Dużym plusem gotowych propozycji z tej serii jest czytelny podział stref, które są wygodnie rozplanowane na dwóch kondygnacjach. Na parterze w każdym projekcie z tej kolekcji znajduje się rodzinny pokój dzienny, który ma bezpośrednie wyjście na przydomowy taras - doskonałe miejsce do spotkań z bliskimi przy grillu podczas ciepłych, letnich dni. Poddasze stanowi bardziej prywatną część domu, gdzie mieszczą się zaciszne sypialne, zapewniające swoim mieszkańcom pełnię prywatności. Na szczególną uwagę zasługują propozycje, które posiadają główną sypialnię z własną garderobą i łazienką. Optymalną ilość światła na poddaszu zapewniają okna połaciowe, które w równomierny sposób doświetlają wnętrza. Budynki są przystosowane do tego, aby wykorzystać w nich instalacje energooszczędne takie jak: pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją i system solarny, które pozwolą zaoszczędzić na ogrzewaniu Każdy nasz projekt nowoczesnego domu z poddaszem wyróżnia atrakcyjna elewacja. Ponadczasowa biel, drewno, dekoracyjny kamień lub modne szarości - każdy znajdzie coś dla siebie.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia