Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów Mini

Projekt domu MINI

Projekty domów z kolekcji MINI to małe domy, które robią wielkie wrażenie – idealna równowaga między estetyką, ekonomią i przytulną wygodą. Wszystkie propozycje z tej kategorii wyróżnia prosta, ponadczasowa forma oraz niezwykła funkcjonalność. Każdy projekt maksymalnie wykorzystuje powierzchnię użytkową, dzięki czemu, mimo swoich niewielkich rozmiarów, oferuje wspaniałe warunki do życia i odpoczynku. Dużym plusem projektów gotowych MINI są oszczędne rozwiązania, dzięki którym domy z tej serii są nie tylko szybkie i tanie w budowie, ale również bardzo ciepłe i ekonomiczne w późniejszym utrzymaniu. Wizytówką projektów MINI są ponadto jasne, pełne naturalnego światła pomieszczenia, w których domownicy czują się swobodnie i przyjemnie. Kolekcja domów MINI to najwyższy komfort w najlepszej cenie.

Projekt domu z kolekcji Mini jest świetną alternatywą do zakupu mieszkania w mieście. Poza domami parterowymi, w kolekcji znajdują się także propozycje z przytulnym poddaszem użytkowym oraz z przydomowym garażem, co powinno ucieszyć wszystkich zmotoryzowanych inwestorów. Każdy projekt Mini został zaprojektowany tak, aby straty energii były jak najmniejsze. Optymalna architektura, odpowiednie materiały i brak zbędnych detali sprawiają, że domy z tej serii wyróżniają się wzorową energooszczędnością i niskimi rachunkami za utrzymanie. Projekty Mini są bardzo kompaktowe, dlatego doskonale sprawdzą się na wąskiej działce, harmonijnie wpisując się w każdy krajobraz. Z pozoru skromne i nieduże, w środku zaskakują przestronnością i perfekcyjnie rozplanowaną funkcją. Ich dużym plusem jest również taras, który idealnie dopełnia komfortowe wnętrze, oferując domownikom wspaniałe warunki, aby przyjemnie odpocząć w ogrodowym zaciszu. Projekt domu Mini – minimum kosztów, maksimum wygody.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia