Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Wille i rezydencje

Wille i rezydencje

Wille i rezydencje dla wielbicieli szlachetnej elegancji – efektowne i maksymalnie komfortowe w codziennym użytkowaniu. Luksus przestrzeni, prestiż i najwyższa jakość w standardzie. Nasze projekty willi i rezydencji to bogata i różnorodna kolekcja, wśród której znajdują się propozycje zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym i śródziemnomorskim – wszystkie oryginalne i z perfekcyjnie zaprojektowaną funkcją. Wśród domów z serii dominują reprezentacyjne formy, wzbogacone o szerokie przeszklenia, dzięki którym wnętrza oddychają światłem, a mieszkańcy mają zagwarantowany stały kontakt z naturą. Każdy element projektów wilii i rezydencji z naszej oferty został dokładnie przemyślany, dzięki czemu udało się stworzyć wyjątkową kolekcję, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Zadbaliśmy o optymalny układ pomieszczeń, w tym atrakcyjne przestrzenie rekreacyjne, które stanowią świetne miejsce na odpoczynek od pędzącej codzienności, gdzie można beztrosko zatopić się w lekturze, zorganizować romantyczny wieczór przy kominku lub urządzić roześmiane przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. Nasze rezydencje-marzenie oferują wiele możliwości aranżacji – można w nich urządzić domowe SPA, siłownię z salą fitness, kino domowe lub winiarnię. Nie zapomnieliśmy również o przestronnych tarasach i balkonach, które są idealnym dopełnieniem całości i tworzą zaciszną idyllę dla złaknionych relaksu na świeżym powietrzu. Imponujące bryły, ciekawe połączenia materiałów i faktur oraz ekskluzywny charakter to tylko niektóre atuty cechujące nasze wille i rezydencje. Naszą specjalną kolekcję polecamy wszystkim, którzy cenią piękną architekturę i kochają życie na najwyższym poziomie.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia