Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z antresolą

Domy z antresolą

Domy z antresolą z naszej kolekcji to propozycja dla miłośników dużych przestrzeni i nieszablonowych rozwiązań. Decydując się na projekt domu z antresolą, inwestor otrzymuje pokój dzienny o zwiększonej kubaturze i z wyżej położonym sufitem niż zazwyczaj. Wydzielone w części pokoju tzw. półpiętro jest w pełni funkcjonalną strefą – pomieszczenie znajdujące się pod antresolą można wielorako zaaranżować. Przykładami mogą być: biblioteka, pokój do nauki dziecka lub klimatyczny gabinet do pracy. Podobnie jest z wykorzystaniem miejsca na samej antresoli. Tutaj warto pójść za radami architektów wnętrz, którzy zalecają stworzenie w tym miejscu dodatkowej sypialni, małej siłowni lub też kina domowego. W projektach z antresolą zarówno tych z poddaszem, jak i piętrowych wykorzystana jest technologia zatrzymująca ciepło oraz zachowująca energooszczędne właściwości. Przy odpowiednim dobraniu oświetlenia zyskujemy przestrzeń przyjazną dla każdego członka rodziny. Domy z antresolą moc inspirujących przestrzeni!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia