Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów piętrowych

Projekt domu piętrowego

Nasze projekty domów piętrowych to najwyższy komfort użytkowy funkcjonalnie rozplanowany w przestrzeni dwóch kondygnacji – domy piękne, słoneczne i świetnie prezentujące się w każdym otoczeniu. Wśród propozycji z serii znajdują się projekty w stylu tradycyjnym, nowoczesnym, a także wille w stylu śródziemnomorskim. Elegancka forma, reprezentacyjny charakter i możliwość budowy na działce o niewielkiej powierzchni to tylko niektóre atuty domów z kolekcji. Nasze projekty domów piętrowych, oprócz atrakcyjnej architektury, wyróżniają bardzo dobre parametry cieplne, które zapewniają tanią eksploatację i niskie rachunki za ogrzewanie. Dom piętrowy to znakomite rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej, która planuje wspólne mieszkanie z dorosłymi dziećmi lub rodzicami – można go łatwo podzielić i ciekawie zaaranżować, zapewniając maksimum wygody wszystkim domownikom. Parter i piętro pozbawione skosów oferują szerokie możliwości aranżacji i personalizacji. Gotowe projekty domów piętrowych z naszej kolekcji polecane również dla deweloperów. Projekty domów piętrowych na nowoczesne osiedla jak EX 2 soft w różnych wariantach do wyboru - w wersji z garażem lub bez, idealne domy na małe działki. Ponadczasowy minimalizm i wzorowa funkcjonalność, a do tego ekonomiczna i sprawna budowa.

Projekt domu piętrowego warto wybrać jeśli chcemy mieć wyraźny rozdział między strefą dzienną a nocną i gdy nie ograniczają nas wymiary działki. Na piętrze bardzo często można znaleźć specjalnie wydzielone pomieszczenie przeznaczone na pojemną garderobę. Sporo projektów z tej kolekcji ma osobną, prywatną łazienkę przy głównej sypialni. Tak komfortowe rozwiązanie z pewnością zadowoli wielu inwestorów. Pierwsze piętro to efektowne balkony i tarasy - miejsca relaksu i zabawy w towarzystwie przyjaciół oraz rodziny zwłaszcza jeśli okolica jest malownicza. W odróżnieniu od poddaszy w domu piętrowym nie znajdziemy skośnych sufitów. Dzięki temu uzyskujemy większą swobodę w aranżacji każdego z pokoi na górze. Warte wzmianki są również takie korzyści, jak łatwość poruszania się i lepsze doświetlenie wnętrz. Pełnowymiarowe okna dają więcej światła niż okna połaciowe, lukarny czy też świetliki. Mimo dominacji w tej kolekcji stylu nowoczesnego można znaleźć kilka projektów o tradycyjnej linii architektonicznej. Z myślą o inwestorach, którzy dążą do tego aby ich piętrowy dom nabrał wyrazistego charakteru specyfikacje projektów podpowiadają ciekawe rozwiązania jakie należy zastosować na elewacji. Jej wyjątkowy urok można osiągnąć decydując się na cegłę klinkierową. Obecnie rynek budowlany oferuje rozmaite wzory dzięki czemu inwestorzy mają ogromny wybór. Główny, przydomowy taras jaki jest przewidziany w każdym projekcie domu piętrowego stanowi miejsce, które świetnie posłuży w czasie letnim jako jadalnia na świeżym powietrzu. Obecność roślin balkonowo-tarasowych w efektownych donicach z pewnością poprawi nastrój każdego z mieszkańców. Projekty domów nowoczesnych piętrowych.

Projekty domów nowoczesnych piętrowych

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia