Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów bez garażu

Projekt domu bez garażu

Projekty domów bez garażu - parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji. Bogata kolekcja domów bez garażu to propozycje dla wszystkich, którzy nie potrzebują miejsca postojowego lub planują budowę garażu wolnostojącego z pomieszczeniem gospodarczym. To także ekonomiczne rozwiązanie w przypadku ograniczonego budżetu inwestycji oraz świetna opcja na wąską działkę. Garaż można z powodzeniem zastąpić atrakcyjną wiatą, którą można zabudować w przyszłości. Projekty domów bez garażu to różnorodne propozycje: w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym - do wyboru: wersje z dachem dwuspadowym, czterospadowym i płaskim. Szukając odpowiedniego projektu domu bez garażu, warto skorzystać z bezpłatnej porady naszego architekta, który pomoże dopasować najlepsze rozwiązanie dla konkretnej działki. Projekty domów bez garażu z naszej kolekcji to wygoda, ergonomia i funkcjonalność w jednym!

Projekt domu bez garażu pozwala na stworzenie budynku, który od strony frontowej charakteryzuje się jednolitą, prostą byłą. Jest to duży atut dla inwestorów poszukujących rozwiązań będących połączeniem architektonicznego ładu z klasyką. W sytuacji gdy nowy dom powstaje na wsi za garaż może posłużyć budynek gospodarczy. Niniejsza kolekcja dedykowana jest także na obszary miejskie i podmiejskie, których miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zakłada aby garaż był osobnym, wolnostojącym budynkiem. Wiata samochodowa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domu często jest bardziej funkcjonalna niż w przypadku gdybyśmy mieli do czynienia z garażem w tym miejscu. Na bocznej i tylnej ścianie wiaty świetnie się prezentują drewniane osłony, które miłośnicy roślin ozdobnych wykorzystają do uprawy pnączy takich jak clematisy. Wygląd wiaty w połączeniu z przydomowym tarasem potrafi nadać domowi wyjątkowego charakteru. Dowolny projekt domu bez garażu z tej kolekcji odznacza się znakomitymi parametrami cieplnymi. Już na etapie projektowania zadbaliśmy, by zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną było na poziomie określonym przez aktualnie obowiązujące przepisy. Na stronach produktowych znajdują się szczegółowe informacje na ten temat. Można je znaleźć w załączonej do projektu charakterystyce energetycznej. Dla domów energooszczędnych rekomendujemy wybór urządzeń pozyskujących energię z naturalnych źródeł - zadbaliśmy by były od sprawdzonych producentów. Dokładniejsze informacje wyszukać można m.in. w opisach poszczególnych projektów.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia