Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z dopłatą w programie Czyste Powietrze

Projekty domów dostępne w Programie priorytetowym Czyste Powietrze

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nowy Program priorytetowy Czyste Powietrze, który ma na celu poprawę jakości powietrza, poprzez zwiększenie efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń z jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Dofinansowanie będzie można uzyskać m.in. na wymianę starych źródeł ciepła oraz zakup i montaż nowych, spełniających wymagania programu, docieplenie przegród budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, instalację kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej czy montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Program obowiązywał będzie przez 10 lat - do 2029 roku, na jego realizację przewidziano środki w wysokości 103 mld zł. Z dotacji i pożyczki mogą również skorzystać inwestorzy, którzy dopiero planują budowę domu pod warunkiem, że projekt domu jednorodzinnego spełnia założenia Programu, które zakładają m.in., że taki budynek będzie spełniał normy WT2021.
Prezentujemy nasze projekty domów jednorodzinnych, które spełniają warunki przewidziane w Programie Czyste Powietrze i podczas ich budowy będzie można skorzystać z dofinansowania w ramach tego Programu.
Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie: http://www.nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze/


Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia