Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z dachem czterospadowym

Projekt domu z dachem czterospadowym

Projekty domów z dachem czterospadowym - popularne, efektowne, idealne dla miłośników przestronnych parterówek. W kategorii są dostępne wersje z garażem lub bez – do wyboru styl nowoczesny bądź tradycyjny. Wszystkie domy z kolekcji cechuje elegancki wygląd zewnętrzny, a w środku maksimum komfortu i przytulnej wygody. Rozkład pomieszczeń gwarantuje doskonałą funkcjonalność podczas codziennego użytkowania. Projekty domów z dachem czterospadowym są budynkami, na których nie zalega woda deszczowa i śnieg. Każda z czterech połaci dachu bardzo sprawnie odprowadza wszelkie opady atmosferyczne. W kolekcji zawarte są zarówno domy z dachem namiotowym (4 połacie stykają się w jednym punkcie) jak i z dachem kopertowym (miejscem łączenia tych połaci jest kalenica). Świetnie odnajdą się w nich miłośnicy wnętrz z niepowtarzalnym klimatem. Projekty domów z dachem czterospadowym to domy, z których emanuje dobra energia!

Projekt domu z dachem czterospadowym - idealny dla każdego inwestora ceniącego stylową elegancję i urok skosów. Taki układ dachu doskonale sprawdza się w przypadku domów parterowych. Na kwadratowym planie domu można rozplanować układ wnętrz w sposób bardzo funkcjonalny. Przykładem może być projekt Tosia ENERGO – dom dedykowany na wąską działkę o powierzchni użytkowej wynoszącej tylko 56,78 m2 ma wszystko co niezbędne, aby mieszkać komfortowo i przytulnie. Ciekawym rozwiązaniem może pochwalić się również parterowa Anabela ENERGO PLUS, która oprócz znakomitych parametrów cieplnych wyróżnia się czterema świetlikami tunelowymi, doskonale doświetlającymi jadalnię znajdującą się w samym sercu budynku. Dach czterospadowy o niskim kącie nachylenia to także znak rozpoznawczy kilku ciekawych domów piętrowych. Szczególnej uwadze polecamy bliźniaczy projekt gotowy Fernando G1, który optymalnie wykorzystuje przestrzeń na każdej z dwóch kondygnacji i zapewnia swoim mieszkańcom pełną swobodę i codzienną wygodę na najwyższym poziomie.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia