Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z poddaszem do późniejszej adaptacji

Projekty domów z poddaszem do późniejszej adaptacji

Domy z poddaszem do adaptacji to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy podejrzewają, że w przyszłości będą chcieli powiększyć metraż swojego domu. Wśród projektów z serii znajdują się budynki z dachem dwu- i wielospadowym, propozycje w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, bez garażu, z garażem jedno- lub dwustanowiskowym. W naszych projektach domów z poddaszem do adaptacji rozkład pomieszczeń na parterze gwarantuje komfort codziennego użytkowania dla 3-5 osobowej rodziny. Na parterze najczęściej znajdują się 2-3 sypialnie, kuchnia, salon, łazienka i strefa gospodarcza. Powierzchnia poddasza przeznaczonego od późniejszej adaptacji jest zaplanowana jako otwarta, nieużytkowa przestrzeń, co pozwala na całkowitą dowolność aranżacji. Można tutaj zorganizować dodatkowe pokoje dla dzieci lub gości, zaciszną pracownię, domową siłownię, albo komfortową sypialnię rodziców z dużą garderobą i własną łazienką. Zaletą naszych projektów domów z poddaszem do adaptacji są również ich znakomite parametry cieplne – zwarta bryła podzielona na dwie kondygnacje oraz doskonała izolacja sprawiają, że budynki plasują się w wysokiej klasie energetycznej. Projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji.

Polecane projekty domów z poddaszem do adaptacji

Projekt domu z poddaszem do adaptacji i garażem na dwa samochody
Projekt domu Tanita II G2 z możliwością rozbudowy. Nowoczesny, bardzo funkcjonalny, z jasnym wnętrzem pełnym naturalnego światła. Dużym plusem projektu jest rodzinna strefa dzienna harmonijnie połączona z zadaszonym tarasem, na którym przyjemnie wypoczniemy również w mniej pogodne dni. Na poddaszu do adaptacji do wykorzystania w późniejszym terminie jest dodatkowa powierzchnia ( 73.84 m²) oferująca szerokie możliwości aranżacyjne.

Projekt małego domu z poddaszem do adaptacji
Flo II to kompaktowy dom parterowy, który sprawdzi się nie niedużej działce. Inwestorzy pokochali ten projekt za sprawdzone rozwiązania funkcjonalne oraz duże przeszklenia w salonie i jadalni, dzięki którym wnętrze wydaje się większe i płynnie połączone z ogrodem. Na poddaszu do adaptacji do dyspozycji jest dodatkowe 36 m² które w zależności od indywidualnych potrzeb rodziny można przeznaczyć na osobne pokoje dla dzieci lub zaciszny, prywatny gabinet.

Projekt taniego domu z poddaszem do adaptacji i dachem dwuspadowym
Projekt Swen to szybki i tani w budowie dom, który sprawdzi się na wąskiej działce. Oszczędna forma idzie w parze z funkcjonalnością wnętrza, które jest pięknie doświetlone i wygodnie podzielone na strefy użytkowe. Plusem projektu jest przestronna strefa dzienna, w tym spora kuchnia z wygodnym układem blatów roboczych. Na poddaszu do adaptacji w zapasie jest do dodatkowe 60 m² które można urządzić w późniejszym terminie.

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem do adaptacji
Jeden z najchętniej budowanych domów z naszej kolekcji, wielokrotnie nagradzany, m.in. tytułem DOM ROKU 2016 portalu HOMEBOOK. Komfortowy, słoneczny z tanim w realizacji dachem dwuspadowym. Wizytówką domu jest wspaniały taras z kominkiem zewnętrznym, który letnią porą zamienią się w ulubioną strefę wypoczynkową wszystkich domowników. Dom ceniony za swoją elastyczność oferujący dodatkowe 50 m² na poddaszu do późniejszej adaptacji.

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem do adaptacji z szerokimi przeszkleniami
Piękny dom Alison IV G2 to świetny wybór dla wszystkich, którzy kochają życie blisko natury. Dzięki szerokim przeszkleniom wnętrze domu jest harmonijnie połączone z ogrodem, oferując wrażenie otwartej i niczym nieskrępowanej przestrzeni. W lewym skrzydle domu mieści się rodzinna część wspólna z dużą kuchnią i reprezentacyjnym salonem. W prawym skrzydle znalazły się trzy sypialnie (główna z własną garderobą) oraz duża łazienka. Do dyspozycji jest także dodatkowe 41 m² na poddaszu, które można zaadaptować w kolejnym etapie budowy.

Projekty domów parterowych z poddaszem do adaptacji

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia