Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

TOP 10 – najpiękniejsze domy nowoczesne z garażem!

Zobacz 10 najlepszych domów nowoczesnych z garażem! Sprawdź, jakie projekty znalazły się w naszym najnowszym rankingu! Poznaj najpopularniejsze propozycje z garażem jednostanowiskowym i dwustanowiskowym! Zobacz nasz TOP 10! 

Projekt domu Olaf G2 

Olaf G2 to dom, który z powodzeniem dostosuje się do potrzeb współczesnej rodziny. Atrakcyjna forma wzbogacona o duże przeszklenia prezentuje się lekko i nowocześnie. Starannie zaprojektowany układ okien maksymalnie doświetla wszystkie pomieszczenia, wprowadzając do wnętrza ciepło i słoneczny nastrój. Atutem projektu jest również rewelacyjny taras, który od wiosny do późnej jesieni staje się ulubionym miejscem spotkań wszystkich domowników.

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Projekt domu Edgar II G2 ENERGO PLUS 

Nowoczesny, energooszczędny i komfortowy – tak w trzech słowach można opisać projekt domu Edgar II G2 ENERGO PLUS, który oprócz atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego imponuje swoimi znakomitymi parametrami cieplnymi.

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Projekt domu Marcel III G2 

Marcel III G2 to dom, który doskonale wpisuje się we współczesne trendy – piękny, energooszczędny i maksymalnie otwarty na piękno otoczenia. W jego wnętrzu króluje słoneczna atmosfera i przytulny, rodzinny klimat. Idealnym dopełnieniem przestronnego układu pomieszczeń jest atrakcyjny, zaciszny taras, który od wiosny do późnej jesieni przejmuje rolę salonu i jadalni na świeżym powietrzu. Atutem projektu jest również poddasze do późniejszej adaptacji. 

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Projekt domu Pedro G1 ENERGO 

Pedro G1 ENERGO to piękny i tani w budowie dom, który prezentuje się nowocześnie, a jednocześnie bardzo przytulnie. Na elewacji dominuje czysta bieli, która wspólnie z surową urodą kamienia tworzy elegancki duet, nadający formie szlachetnego wdzięku. Nad strefą wejściową zaplanowano praktyczne zadaszenie, które ochroni domowników przed deszczem i śniegiem. Plusem projektu jest maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej oraz czytelny podział stref, który zapewnia codzienny komfort i niezbędne poczucie prywatności. 

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Projekt domu Liv 3 G2 ENERGO PLUS

Liv 3 G2 ENERGO PLUS to dom, który imponuje nie tylko swoim atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym, ale także energooszczędnym charakterem oraz pomysłowo rozplanowanym wnętrzem. Doskonale odnajdzie się w nim rodzina, która chce mieszkać pięknie, modnie i w harmonii z naturą. Dużym atutem projektu jest poddasze do późniejszej adaptacji – dodatkowa przestrzeń możliwości.

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Projekt domu Simon G2

Projekt domu Simon G2 Projekt domu Simon G2

Simon G2 to dom, który emanuje nowoczesną elegancją – przestronny, przytulny i ze świetnie zorganizowaną funkcją. Idealny dla rodziny, która ceni praktyczne rozwiązania i komfort słonecznej, znakomicie doświetlonej przestrzeni. 

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Projekt domu Patryk G1

Projekt domu Patryk G1 Projekt domu Patryk G1

Patryk G1 to propozycja dla wielbicieli elegancji w nowoczesnym wydaniu. Dom łączy prostotę formy z innowacyjnością rozwiązań oraz troską o ergonomiczny charakter wnętrz. Serce domu rozświetla nastrojowy kominek – dla wygody mieszkańców, zadbano również o praktyczny składzik na drewno. Oryginalny styl Patryka G1 akcentują ciekawe zadaszenia, subtelnie wkomponowane w bryłę budynku

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Projekt domu Daniel G2

Projekt domu Daniel G2 Projekt domu Daniel G2

Dom Daniel G2 to ponad 120 m2 przytulnej wygody. Projekt imponuje swoim atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym, elastycznym układem funkcjonalnym i świetnymi parametrami cieplnymi. W jego komfortowym wnętrzu świetnie odnajdzie się rodzina, która chce mieszkać nowocześnie, przestronnie i w bliskim kontakcie z naturą. 

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Projekt domu Mati G1

Projekt domu Mati G1 Projekt domu Mati G1

Mati G1 to dom zaprojektowany z myślą o rodzinie, która ceni swobodę przestrzeni, lubi wypoczywać w domowym zaciszu i marzy o wnętrzach w klimacie przytulnej nowoczesności. W projekcie nic nie jest przypadkowe i zbędne – wszystko zostało tu zaplanowane w zgodzie z zasadami ergonomii. Zadbano o maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej, czytelny podział stref oraz optymalne doświetlenie pomieszczeń, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się komfortem przytulnej, przestronnej i świetnie zorganizowanej przestrzeni.

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Projekt domu Glen II G1 Leca® DOM

Glen II G1 Leca® DOM to projekt, w którym współczesne trendy spotykają się z zestawem sprawdzonych rozwiązań funkcjonalnych. Atrakcyjna forma w modnej oprawie prezentuje się stylowo i nowocześnie, a duża ilość optymalnie rozplanowanych przestrzeń sprawia, że naturalne światło oplata swym ciepłym blaskiem niemal każdy zakamarek domu.

Przejdź na stronę projektu i zobacz więcej!

Gorąco polecamy! 

Zobacz całą kolekcję nowoczesnych domów z garażem

Poznaj nowości z kolekcji trendy 2015


To może Cię zainteresować: 

  • 7 najlepszych domów z tarasem!

    Najciekawsze domy z tarasem z naszej najnowszej kolekcji. Wszystkie piękne, nowoczesne, energooszczędne i wyposażone w praktyczne rozwiązania funkcjonalne. Poznaj nasz ranking TOP 7!

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia