Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

7 najlepszych domów z tarasem!

Najciekawsze domy z tarasem z naszej najnowszej kolekcji. Wszystkie piękne, nowoczesne, energooszczędne i wyposażone w praktyczne rozwiązania funkcjonalne. Poznaj nasz ranking TOP 7!

 

Simon II G2

Jeden z największych hitów projektowych. Dom posiada piękny, przestronny taras z zewnętrznym kominkiem-grillem, który wieczorową porą wyczaruje nastrojową atmosferę. Przed niespodziewanym deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem ochroni domowników duże i funkcjonalne zadaszenie. 

Simon G2 - projekt domu parterowego z poddaszem do adaptacji Simon G2 - projekt domu parterowego z poddaszem do adaptacji

Zobacz projekt domu Simon II G2

Logan G1

Wygodny i przestronny dom dla miłośników współczesnej architektury i praktycznych rozwiązań funkcjonalnych. Duży i słoneczny taras znajduje się w części ogrodowej. Przed nadmiernym nasłonecznieniem chroni funkcjonalne zadaszenie. Dodatkowy taras znajduje się na dachu garażu i w całości przynależy do największej sypialni.

Projekt domu Logan G1 Projekt domu Logan G1

Zobacz projekt domu Logan G1

Astrid (mała) II G2

Numer jeden wśród projektów małych domów! Budynek, w którym przytulna wygoda spotyka się ze szlachetną elegancją i słoneczną aurą. Przestronny taras komfortowo rozciąga się wzdłuż części dziennej zachęcając domowników do radosnego wypoczynku w otoczeniu ogrodowej zieleni. 

Astrid (mała) II G2 - projekt domu parterowego Astrid (mała) II G2 - projekt domu parterowego

Zobacz projekt domu Astrid (mała) II G2

Ralf G1

Piękny dom o bardzo nowoczesnym charakterze. Zwarta bryła, brak okapów oraz śnieżnobiała elewacja z kamiennymi i drewnianym akcentami tworzą zachwycający efekt wizualny. Wygodny taras został częściowo ulokowany w podcieniu elewacji frontowej, o krok od pokoju dziennego. 

Ralf G1 - projekt domu parterowego Ralf G1 - projekt domu parterowego

Zobacz projekt domu Ralf G1

Lila ECONOMIC

Dom o tradycyjnej formie i ergonomicznym układzie funkcjonalnym. Atrakcyjny taras został częściowo osłonięty drewnianą pergolą, po której zgrabnie wspina się zieleń roślin. Warto zwrócić uwagę na nowoczesny daszek, pozwalający na wypoczynek na świeżym powietrzu bez względu na warunki atmosferyczne.

Projekt domu jednorodzinnego Lila ECONOMIC Projekt domu jednorodzinnego Lila ECONOMIC

Zobacz projekt domu Lila ECONOMIC

Marcel IV G2

Piękny, klasyczny dom parterowy poddaszem do adaptacji, w którym codzienna wygoda spotyka się z wysmakowanym designem. Wygodny taras zaplanowano z tyłu domu, częściowo chowając go w podcieniu. Takie zabezpieczenie przed deszczem i nadmiernym słońcem sprawia, że można na nim odpoczywać nawet w przy gorszej pogodzie, relaksując się przy odgłosach padającego deszczu.

 

Projekt domu Marcel IV G2 Projekt domu Marcel IV G2

Zobacz projet domu Marcel IV G2

Lars G1 (wersja A)

Dom jest spełnieniem marzeń dla inwestorów ceniących nowoczesne trendy w architekturze. Komfortowy i słoneczny taras znajduje się w części ogrodowej, mniejszy, bardziej kameralny został zaplanowany na dachu garażu. 

Projekt domu z poddaszem Lars G1 (wersja A) Projekt domu z poddaszem Lars G1 (wersja A)

Zobacz projekt domu Lars G1 (wersja A)

.

  


 Zobacz również:Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia