Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacje

  • Klementynka G1

    Prezentowana realizacją powstała w Bolesławcu. "Klementynka" to klasyczny dom z wbudowanym garażem. Cechuje się prostą i zwartą bryłą która dobrze komponuje się w każdej architekturze krajobrazu.

    Więcej
  • Klementynka

    Prezentowana realizacja domu powstawała zaledwie pół roku. Rozpoczęła się w listopadzie a stan surowy zamknięty bez wykończenia elewacji był gotowy już po niecałych dwóch miesiącach. W dodatku w zimie tuż przed Wigilią. Dzięki budowaniu w zimie (o ile nie jest ona zbyt sroga) można sporo [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia