Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacje

 • Lea (wersja A)

  Prosty przepis na piękny, tani, nowoczesny dom, w którym króluje przytulna wygoda i funkcjonalność. Idealnie zorganizowane 80 m2 – świetny projekt na wąską działkę.

  Więcej
 • Mini 1 G1

  Pani Magdalena w 7 miesięcy zbudowała i urządziła swój wymarzony dom Mini 1 G1. Własna przestrzeń w cenie mieszkania - bezcenny komfort, niezależność i bliskość natury. Zobaczcie zdjęcia z pięknej realizacji projektu.

  Więcej
 • Simon

  Simon to atrakcyjny dom dla współczesnej rodziny. Nowoczesny, elegancki i bardzo komfortowy, ze znakomicie zorganizowanym układem funkcjonalnym i dodatkową przestrzenią na poddaszu. Wizytówką domu jest rewelacyjny taras z atrakcyjnym kominkiem - wymarzone miejsce do odpoczynku. Zobaczcie zdjęcia [...]

  Więcej
 • Liv 6 G1

  Liv 6 G1 to nowoczesny i elegancki dom dla miłośników oryginalnych detali i komfortowych wnętrz. Charakterystyczne zadaszenie tarasu oraz ciekawy wykusz od strony frontowej urozmaicają prostą bryłę budynku. Zobaczcie zdjęcia z pięknej realizacji tego domu!

  Więcej
 • Teodor G2 (wersja A)

  Teodor G2 (wersja A) to nowoczesny dom o prostej bryle z eleganckim i ponadczasowym klinkierem na elewacji, dużymi przeszkleniami i modnymi detalami. Przestronne i wspaniale doświetlone wnętrze zapewnia wygodę i komfort domownikom. Zobaczcie zdjęcia z pięknej realizacji tego projektu domu!

  Więcej
 • Selena G2

  Selena G2 to prosty i wygodny dom o tradycyjnej architekturze, a jednocześnie oryginalny i wyjątkowy, z elegancką elewacją. Zobaczcie zdjęcia z pięknej realizacji tego projektu!

  Więcej
 • Mieszko

  Mieszko to projekt domu o nieszablonowej architekturze. Jego wyjątkowy charakter podkreślają falista linia dachu, zaokrąglone okna i specyficzne lukarny w kształcie wolich oczu. Funkcjonalnie rozplanowane wnętrze zapewnia domownikom maksimum komfortu i swobody. Zobaczcie zdjęcia z pięknej [...]

  Więcej
 • Bob II G1

  Bob II G1 to ekonomiczny w budowie dom parterowy. Ciekawe przeszklenia oraz zróżnicowane materiały i kolory na elewacji podkreślają jego nowoczesny charakter. Również wnętrze funkcjonalnie rozplanowane zapewnia komfort użytkownikom. Zobaczcie zdjęcia z wyjątkowej realizacji tego projektu domu [...]

  Więcej
 • Liv 3 G2

  Liv 3 G2 to wygodny, przestronny dom dla 3-4 osobowej rodziny. Jest bardzo dobrze doświetlony dzięki dużej ilości okien, a przestronny salon otoczony jest przytulnym tarasem, który otwiera dom na ogród i daje możliwość komfortowego wypoczynku. Zobacz zdjęcia z klimatycznej realizacji tego [...]

  Więcej
 • Demi G1

  Demi to prosty i jednocześnie efektowny projekt domu. Parter z poddaszem użytkowym został wyjątkowo funkcjonalnie rozplanowany. Warto zwrócić uwagę na całkowicie otwartą część dzienną, która sprzyja rodzinnym spotkaniom, a także na wygodny, zadaszony taras. Zobaczcie zdjęcia z pięknej realizacji [...]

  Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia