Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacje

 • Glen G1

  Glen G1 to parterowy, przestronny dom z komfortowym układem pomieszczeń i podziałem na strefy. Dużym atutem domu są szerokie przeszklenia i taras będący przedłużeniem salonu i jadalni. Zobacz zdjęcia z pięknej realizacji.

  Więcej
 • Atena G1

  Atena G1 to dom o tradycyjnej architekturze z wygodnym podziałem na strefę dzienną na parterze i strefę nocną na poddaszu. W prezentowanej realizacji właściciele pięknie zagospodarowali również teren wokół domu. Zobacz zdjęcia.

  Więcej
 • Lena II (z wiatą)

  Lena II (z wiatą) to przestronny i wygodny dom, o ciekawej bryle. Zobacz zdjęcia z wyjątkowej realizacji i sprawdź jak pięknie właściciele urządzili swój wymarzony dom.

  Więcej
 • Zbigniew G2

  Zbigniew G2 to dom o atrakcyjnej bryle, z przestronną strefą dzienną na dole i funkcjonalnym poddaszem. Właściciele prezentowanej realizacji zadbali nie tylko o każdy detal w wykończeniu domu, ale także o piękne zagospodarowanie terenu wokół niego. Zobacz zdjęcia z wyjątkowej realizacji [...]

  Więcej
 • Kornelia II G2 Leca

  Kornelia II G2 Leca® DOM to szlachetna elegancja w połączeniu z czarującym klimatem. Atrakcyjna bryła, stylowe wykończenie elewacji, a w środku świetnie zorganizowany układ funkcjonalny sprawiają, że w domu mieszka się po prostu wspaniale. W prezentowanej realizacji właścicielom udało się uzyskać [...]

  Więcej
 • Patryk G1

  Dom Patryk G1 to propozycja dla wielbicieli elegancji w nowoczesnym wydaniu. Prosta forma z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz ergonomiczny charakter wnętrz. Zobacz zdjęcia z wyjątkowej realizacji projektu.

  Więcej
 • Lote G2

  Dom Lote G2 to nowoczesność, funkcjonalność i przytulny komfort w jednym. Projekt oferuje świetnie zorganizowaną przestrzeń parteru, a dodatkowo poddasze do późniejszej adaptacji, na którym w przyszłości można urządzić np. osobne pokoje dla dzieci lub zaciszną sypialnię rodziców z własną łazienką [...]

  Więcej
 • Milena II G1

  Milena II G1 to dom, w którym zakocha się każdy miłośnik nowoczesnej elegancji. Projekt zachwyca swoją atrakcyjną formą i wysmakowanymi detalami. Dekoracyjne lukarny zdobiące frontową i ogrodową elewację budynku to tylko niektóre elementy, dzięki którym dom wyróżnia się z lokalnego krajobrazu [...]

  Więcej
 • Glen G1

  Projekt Glen G1 to jeden z najchętniej wybieranych domów parterowych z garażem. W jego przestronnym i znakomicie doświetlonym wnętrzu wspaniale odnajdą się zarówno miłośnicy przytulnej nowoczesności, jak i wielbiciele klasycznej wygody. Zobacz zdjęcia z pięknej realizacji.

  Więcej
 • Naomi G2

  Projekt Naomi G2 to absolutna gwiazda naszej kolekcji domów nowoczesnych z garażem. Atrakcyjna bryła, piękna elewacja, a do tego wnętrze pełne słońca i ciepła – zobacz zdjęcia z zachwycającej realizacji projektu!

  Więcej