Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

WNĘTRZA INSPIRACJE – dom Sandra G2 – czysta elegancja

Z radością prezentujemy aranżację strefy dziennej domu Sandra G2, w której naturalne barwy przeplatają się z nowoczesnym wzornictwem i magią szlachetnych detali! Projekt i wizualizacje wnętrz – MyMolo architects Patrycja Dąbek.

Kuchnia na wysoki połysk 

Biel w połączeniu z czernią to duet doskonały, który zawsze prezentuje się elegancko i modnie. W przygotowanej aranżacji równy rytm frontów mebli potęguje poczucie porządku, a centralnie usytuowana wyspa zachęca domowników do wspólnego gotowania. Nowoczesny charakter wnętrza efektownie podkreślają stalowe detale i ciekawie dobrane oświetlenie.

Rodzinna jadalnia 

W jadalni króluje duży, drewniany stół, któremu towarzyszą krzesła DEW w atrakcyjnym zestawieniu – szare i białe. Tuż nad nim – rewelacyjna lampa, która sprawia że całe wnętrze rozkwita i nabiera lekkości. Ciekawym elementem aranżacji jest intrygujący obraz, który koresponduje kolorystycznie z klimatem całego domu.

Przestrzeń, wygoda, relaks…

W salonie pierwsze skrzypce gra ogromna kanapa – doskonałe miejsce wypoczynku, które świetnie sprawdza się w większym gronie, kiedy domowników odwiedzają zaprzyjaźnieni goście. Atrakcyjnym elementem domowej oazy relaksu jest betonowa ściana, która tworzy oryginalną obudowę kominka i wprowadza do wnętrza nowoczesny, intrygujący klimat. Z ascetyczną bielą ścian i surową urodą betonu efektownie kontrastuje naturalne drewno, które ociepla atmosferę i dodaje całości przytulnego wdzięku. Swoje stałe miejsce w salonie ma również słynny fotel egg chair – ikona designu XX wieku

Projekt i wizualizacje wnętrz: MyMolo architects

Zobacz projekt domu Sandra G2

Kliknij i zobacz więcej aranżacji wnętrz

Bepłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia