Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

TOP 10 – najciekawsze projekty w programie Mieszkanie dla Młodych!

Szukasz idealnego projektu do 100 m2? Chcesz korzystać z rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych? Sprawdź nasze projekty! Prezentujemy 10 najciekawszych domów, kwalifikujących się do MdM, w których doskonałe rozplanowanie przestrzeni splata się z pięknym wyglądem zewnętrznym i przytulnym wnętrzem.

Andreas | 98.79 m²

Nowoczesny szyk w zestawieniu z funkcjonalnością. Prosta forma z ciekawym wykuszem. Atrakcyjnie zaakcentowana strefa wejściowa. Sypialnie z balkonami. Dodatkowy pokój na parterze. 

Astrid (mała) G1 | 99.56 m²

Klasyczna forma ubrana w elegancką szatę. Atrakcyjna klinkierowa elewacja. Szerokie przeszklenia zapewniające słoneczną aurę. Taras z dekoracyjną pergolą – wspaniała strefa wypoczynkowa. Poddasze do adaptacji – możliwość zagospodarowania w późniejszym etapie. 

Oli | 83.09 m²

Klasyczna forma, prosty układ dachu – ekonomiczna budowa. Elegancka, klinkierowa elewacja. Funkcjonalne zadaszenia nad wejściem i nad tarasem. Trzy sypialnie na poddaszu. Gabinet na parterze – możliwość adaptacji na dodatkową sypialnię. 

Eryk z wiatą | 89.19 m²

Klasyczna bryła ubrana w modną elewację wzbogaconą o drewniane detale. Ciekawy układ funkcjonalny. Sypialnie z bezpośrednim wyjściem na taras. Salon z dużym oknem – doskonałe doświetlenie. Drewniane rolety chroniące przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wiata garażowa z praktyczną antresolą. 

Julek II | 98.96 m²

Komfortowy układ funkcjonalny. Ciekawa lukarna urozmaicająca prostą architekturę budynku. Sypialnie pod skosami – przytulny charakter. Strefa wejściowa w wykuszu. Dwa balkony. Otwarta cześć dzienna.

Franczi G1 | 96.11 m²

Wygodny i przytulny dom parterowy. Modna elewacja. Strefa nocna wyraźnie oddzielona od części dziennej. Praktyczne przejście między domem a garażem. Jasna kuchnia ze spiżarnią. Duże okna – słoneczny charakter.

Lea II z wiatą | 82.87 m²

Prosta bryła ubrana w subtelne barwy elewacji. Taras przesłonięty dekoracyjną pergolą. Ergonomiczny układ wnętrz. Trzy przytulne sypialnie pod skosami. Praktyczna wiata samochodowa.

Ralf G1 | 88.27 m²

Nowoczesna architektura w służbie funkcjonalności. Modny dach bez okapów. Ciekawe drewniane i kamienne detale. Wygodny rozkład pomieszczeń. Szerokie okna – pomieszczenia wypełnione słońcem i energią.

Eliot G1 | 98.65 m²

Nowoczesny styl połączony z przytulnym wnętrzem. Doskonale wykorzystana przestrzeń użytkowa. Garaż ciekawie wkomponowany w bryłę domu. Na poddaszu – trzy wygodne sypialnie oraz duża łazienka. 

Kornel ENERGO | 90.97 m²

Zwarta i symetryczna bryła przykryta dwuspadowym dachem. Strefa wejściowa ulokowana w podcieniu. Rozłożysty taras – idealne miejsce na wypoczynek i rekreację. Przytulna część nocna – trzy sypialnie oraz łazienka. 

Chcesz zapytać o projekt?

Napisz | Zadzwoń 
mail: biuro@archipelag.pl
tel. 71 798 38 42


Odwiedź nas osobiście! Biuro jest czynne:


  • Poniedziałek - piątek: od 8:00 do 16:00
  • Środa: od 8:00 - 19:00

To moźe Cię zainteresować:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia