Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nowoczesne stodoły – 7 najczęściej wybieranych projektów

Szukasz domu będącego połączeniem tradycyjnej architektury z aktualnymi trendami w budownictwie, który doskonale wpisze się zarówno w miejski, jak i w wiejski krajobraz? Wybierz spośród nowoczesnych stodół, wyróżniających się uniwersalną, prostą formą, dwuspadowym dachem, dużymi przeszkleniami oraz znakomitymi parametrami cieplnymi. Nowoczesna stodoła to doskonałe rozwiązanie dla wielbicieli dobrego designu – zobacz najchętniej wybierane domy z naszej kolekcji!

EX 13

Doskonały dialog tradycji z nowoczesnością. Zwarta bryła sprzyja energooszczędności. Reprezentacyjny salon z kominkiem oferuje wiele możliwości aranżacji. Zjawiskowa kompozycja elewacji. Duże przeszklenia dodają bryle lekkości, doświetlają wnętrze i w efektywny sposób wspomagają ogrzewanie domu. 

Projekt domu EX 13 | Nowoczesna stodoła Projekt domu EX 13 | Nowoczesna stodoła

Dowiedz się więcej o projekcie EX 13

EX 16

Nowoczesny design i energooszczędny charakter. Ergonomiczne wnętrze – swoboda aranżacji. Znakomite doświetlenie pomieszczeń. Piękny taras z oryginalnym zadaszeniem. Atrakcyjne zestawienie materiałów na elewacji.

Projekt domu EX 16 | Nowoczesna stodoła Projekt domu EX 16 | Nowoczesna stodoła

Dowiedz się więcej o projekcie domu EX 16

Bruno G1

Projekt doskonale wpisuje się we współczesne trendy dzięki modnej bryle nowoczesnej stodoły, energooszczędności i funkcjonalnej wygodzie. Dzięki dużym powierzchniom przeszkleń dom jest znakomicie doświetlony.

Projekt domu Bruno G1 | Nowoczesna stodoła Projekt domu Bruno G1 | Nowoczesna stodoła

Dowiedz się więcej o projekcie domu Bruno G1

E9 z wiatą (wersja B) ENERGO PLUS 

Harmonia nowoczesności i funkcjonalności. Świetliste wnętrze z czytelnym podziałem stref. Reprezentacyjny salon z kominkiem. Praktyczna wiata samochodowa. Budynek zaprojektowano jako wysoko energooszczędny.

Projekt domu E9 z wiatą (wersja B) ENERGO PLUS  | Nowoczesna stodoła Projekt domu E9 z wiatą (wersja B) ENERGO PLUS | Nowoczesna stodoła

Dowiedz się więcej o projekcie E9 z wiatą (wersja B) ENERGO PLUS

EX 14

Ekologiczny design i harmonia prostych linii. Przeszklona elewacja ogrodowa. Elastyczny i czytelny układ funkcjonalny. Trzy przestronne sypialnie, duża łazienka i przytulny pokój dzienny. Dom zaprojektowano jako energooszczędny, wyposażony w wentylację mechaniczną z rekuperacją. W projekcie przewidziano również pompę ciepła oraz system solarny. 

Projekt domu EX 14 | Nowoczesna stodoła Projekt domu EX 14 | Nowoczesna stodoła

Dowiedz się więcej o projekcie domu EX 14

EX 16 G1 

Ergonomia i funkcjonalność. Optymalny podział stref doskonale organizuje przestrzeń, zapewniając domownikom codzienny komfort życia. Od strony ogrodowej wielkoformatowe przeszklenia rozjaśniające wnętrze.

Projekt domu EX 16 G1 | Nowoczesna stodoła Projekt domu EX 16 G1 | Nowoczesna stodoła

Dowiedz się więcej o projekcie domu EX 16 G1

EX 15 II

Energooszczędna, prosta forma z dwuspadowym dachem. Urzekająca kamienna elewacja zaakcentowana drewnianymi detalami. Jasne i funkcjonalne wnętrze. Komfortowa sypialnia rodziców z oddzielną łazienką i przestronną garderobą. 

Projekt domu EX 15 II | Nowoczesna stodoła Projekt domu EX 15 II | Nowoczesna stodoła

Dowiedz się więcej o projekcie EX 15 II


Może Cię zainteresować również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia