Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Promocja Komfortowe ciepło -20% na wszystkie projekty

Skorzystaj z promocji Komfortowe ciepło i odbierz 20% RABATU na projekt swojego wymarzonego domu. Mamy dla Ciebie również atrakcyjny pakiet dodatków na dobry początek budowy. Nasi architekci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie - pomożemy dopasować projekt do działki, podpowiemy jakie rozwiązania warto wybrać, doradzimy w zakresie materiałów i technologii. Promocja trwa od 23 października do 5 listopada. Partnerem promocji jest firma PURMO, lider efektywnych energetycznie, innowacyjnych i kompletnych rozwiązań instalacyjnych dbających o właściwy klimat cieplny we wnętrzach.

Jak skorzystać z promocji? 

Wybierz projekt swojego wymarzonego domu i odbierz 20% RABATU na dobry początek budowy. W prezencie otrzymasz od nas również zestaw dodatków o wartości 1800 zł 

Promocja trwa od 23 października od godz. 8.00. do 5 listopada do godz. 23.59.

Pomoc architekta w wyborze projektu 

Potrzebujesz pomocy w wyborze projektu? Chcesz zapytać o polecane materiały, rozwiązania, instalacje i technologie? Nasi architekci są do Twojej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00. do 16.00. 

Kontakt

tel.: 71 798 38 00

email: biuro@archipelag.plRegulamin promocji (112 KB)

Zobacz projekty domów w promocji

Partner promocji 

Firma PURMO to lider efektywnych energetycznie, innowacyjnych i kompletnych rozwiązań instalacyjnych dbających o właściwy klimat cieplny we wnętrzach: grzejniki płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, kanałowe, kolumnowe, elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe i systemy rurowe. Flagowe produkty dla nowoczesnego budownictwa to systemy niskotemperaturowe. Domy, które charakteryzuje wysoki stopień izolacyjności termicznej przegród łatwiej jest ogrzać, a dostarczone ciepło dłużej pozostaje wewnątrz mieszkań. Mniejsze zapotrzebowanie na ciepło do ogrzewania pomieszczeń, przekłada się na nawet 15% obniżenie kosztów ogrzewania, które w naszym klimacie stanowią zasadniczy wydatek w budżetach domowych. Systemy ogrzewania i chłodzenia PURMO zaprojektowano tak, aby zapewniały optymalny komfort i najwyższą efektywność.

Zadbaj o ciepło i komfort w swoim domu, wybierz nowoczesne systemy ogrzewania PURMO 


Może Cię zainteresować również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia