Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

FOTOkonkurs „Najpiękniejszy dom – MÓJ DOM!" – wygraj cenne nagrody!

Weź udział w FOTOkonkursie – zrób zdjęcia swojego wyjątkowego domu i wygraj atrakcyjne zestawy nagród! Na zwycięzców czeka ekskluzywny komplet mebli ogrodowych oraz vouchery na zakup oryginalnych dekoracji wnętrz.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zrób zdjęcia swojego wyjątkowego domu, zrealizowanego na podstawie projektu gotowego z kolekcji naszej Pracowni i prześlij je na adres: konkurs@archipelag.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń do III edycji – do 30 listopada 2015 r.

Finał konkursu: 18 grudnia 2015 roku!

Co możesz wygrać?

Nagroda główna – finałowa

Dla najpiękniejszej realizacji spośród wszystkich nadesłanych na konkurs (finał w grudniu) 

  • Zestaw ekskluzywnych, włoskich mebli ogrodowych Bello Giardino
  • Voucher o wartości 200 zł od Dekoria.pl na zakup produktów do dekoracji wnętrz
  • Roczna prenumerata czasopism od Wydawnictwa Publikator
  • 20% rabatu od Pixers na piękne ozdoby ścienne

Nagrody w każdej z trzech edycji

  • Voucher o wartości 300 zł od Industone na zakup pięknych akcesoriów z Indonezji 
  • Voucher o wartości 200 zł od Dekoria.pl na zakup produktów do dekoracji wnętrz
  • Roczna prenumerata czasopism od Wydawnictwa Publikator
  • 20% rabatu od Pixers na piękne ozdoby ścienne

Partnerzy konkursu

Firma Bardon Holding jest właścicielem marki Bello Giardino – wysokiej jakości technorattanowych mebli ogrodowych. Prowadzi ich sprzedaż w sklepie internetowym www.bg-meble.pl. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz unikalnym, nowoczesnym designem. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do branży HoReCa.Jakość i oryginalność mebli zaświadcza dołączany do każdego zakupu certyfikat autentyczności z hologramem.

Industone to najwyższej jakości wyroby z kamienia. Oferujemy szeroki wybór umywalek nablatowych – kamiennych, z onyksu oraz marmuru. Każdy produkt jest unikatowy, wykonany w Indonezji przez miejscowych rzemieślników. Bogactwo form i kolorów wprawia w zachwyt i pozwala wybrać umywalkę, która idealnie dopełni wystrój łazienki. Nasz sklep oferuje również oryginalne mozaiki kamienne. Zobacz więcej na: www.industone.pl.

Publikator Sp. z o.o. jest wydawcą kilkunastu czasopism o bogatej ofercie tematycznej. Specjalizuje się w publikacjach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej. Wydawnictwa adresowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców – zarówno tych poszukujących designerskich rozwiązań do swoich nowo powstających wnętrz, jak i tych, którzy na co dzień zmagają się z problemami prawidłowego wykonania budynku mieszkalnego, czy też obiektu użyteczności publicznej. www.dobrzemieszkaj.pl

Dekoria polska marka, która tworzy europejskie wnętrza. To jeden z największych sklepów internetowych oferujący ponad 50 tys. niepowtarzalnych produktów tekstylnych do dekoracji wnętrz, gotowych oraz szytych na miarę, jak również mebli, dekoracji i wszystkiego, co niezbędne aby nadać dobry styl wnętrzom. To również zagłębie inspiracji, aranżacji i pomysłów, jak odmienić każde wnętrze. Dekoria od lat znajduje się w gronie przedsiębiorstw cieszących się zaufaniem klientów. ( Laur Konsumenta 2011, tytuł „Najlepszy Sklep internetowy 2013”, laur „Dobra Marka 2014”). www.dekoria.pl

PIXERS – naszą specjalnością jest dostarczanie wyjątkowych pomysłów na aranżacje wnętrz. Współpracujemy z architektami i projektantami na całym świecie, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów, na które zawsze zerkamy naszym kreatywnym okiem. W swojej ofercie mamy fototapety, obrazy, plakaty, a jeżeli zestawimy to z bogatą galerią zdjęć, grafik i własnych kolekcji tworzy się PIXERS, obok którego nie sposób przejść obojętnie.  Zobacz więcej na: www.pixers.pl

Regulamin konkursu fotograficznego "Najpiękniejszy dom - Mój dom!" (588 KB)

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia