Ulubione projekty
Twoja lista jest pusta
Dodano projekt
Usunięto projekt
„Archipelag Nowości” nr 3/2007

Ukazał się najnowszy numer "Archipelagu Nowości" wydawanego przez Pracownię Projektową ARCHIPELAG. Jest to informator Grupy Archipelag przeznaczony przede wszystkim dla przedstawicieli oraz partnerów Pracowni i pozostałych firm Grupy.
W tym numerze:
W każdym wydaniu "Archipelagu Nowości" prezentujemy firmy, które sprzedają projekty Pracowni. Tym razem złożyliśmy wizytę naszym przedstawicielom z Zielonej Góry - wywiad, który jest owocem tego spotkania można, przeczytać na stronach 1 i 2.
Dużo miejsca poświęciliśmy działalności wydawniczej Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. Opisujemy najnowszy katalog "Domy Rodzinne" (str. 4), katalogi wydawane za granicą (str. 5) oraz płyty CD dołączane do innych czasopism (str. 19). Na ostatniej stronie znajduje się również zestawienie wszystkich prezentowanych w tym roku projektów, które ukazały się m.in. w takich tytułach, jak "Ładny Dom", "Budujemy Dom", "Dom dla Początkujących" czy "Własny Dom".
Szczególnej uwadze polecamy obszerny artykuł dotyczący kredytu z dopłatą, jaki można otrzymać w ramach rządowego programu "Rodzina na swoim" (str. 6-7). Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować bankowi PKO BP za współpracę przy przygotowywaniu materiału.
Jak w każdym numerze prezentujemy najnowsze projekty Pracowni (str. 8-9) oraz zdjęcia dwóch domów wybudowanych na podstawie projektów Archipelagu: "Klarysy" i "Kazimierza" (str. 12-13).
Nie mogło także zabraknąć informacji, co dzieje się w pozostałych firmach Grupy Archipelag. Na stronie 3 opisujemy przygotowywany w Studiu projekt wnętrza studia mody Gosi Baczyńskiej. Natomiast na stronach 10-11 można przeczytać o projektach, nad którymi trwają prace w Pracowni Projektowej Roberta Wójciaka.
Życie firmy to również udział w targach (str. 15) oraz imprezy integracyjne, czyli coroczny wyjazd na żagle (str. 14).
Rozwój Grupy Archipelag najlepiej oddaje zatrudnianie nowych architektów i innych pracowników w poszczególnych firmach - w "Archipelagu Nowości" przedstawiamy świeży "narybek" (str. 16-17).
W tym numerze naszego informatora prezentujemy również utwory zwyciężczyni ogłoszonego w poprzednim numerze konkursu "Archipelag limeryków" (str. 19) oraz kolejną laureatkę nieustającego konkursu "Wygraj zwrot pieniędzy" (str. 17). Zapowiadamy także nowy konkurs organizowany przy współpracy z miesięcznikiem "Dom & Wnętrze" - "Projekt za SMS" (str. 15).
Do pobrania - "Archipelag Nowości" w formacie PDF (3,4 MB). (3399 KB)