Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Sfinansuj budowę

Akcja PROMOCYJNA „DOM Z RABATEM”

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG, przy współpracy z Domem Kredytowym NOTUS zaprasza do Akcji Promocyjnej, w której Uczestnicy zyskują rabat od ceny zakupionego projektu.

Jak uzyskać rabat?

Do Akcji Promocyjnej zapraszamy osoby, które zakupiły projekt domu z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG oraz podpisały za pośrednictwem Domu Kredytowego NOTUS umowę o kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub pożyczkę hipoteczną na kwotę nie mniejszą niż 100.000,00 zł. 

Gorąco polecamy!

Szczegółowy regulamin promocji (455 KB)

Sfinansuj budowę

Bezpieczny kredyt

Znalezienie odpowiedniego kredytu nie jest prostą sprawą. Na etapie poszukiwań warto skonsultować się z ekspertem, który pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. Polecamy współpracę z zaprzyjaźnionymi specjalistami z firmy DK NOTUS. Niezależni Doradcy Finansowi z DK NOTUS porównają dla Państwa oferty, wskażą zalety i wady poszczególnych produktów, a także pomogą wynegocjować najkorzystniejsze rozwiązanie.

Korzyści

Decydując się na kredyt za pośrednictwem Domu Kredytowego NOTUS zyskują Państwo pewność:

  • obiektywnego wyboru najkorzystniejszej oferty
  • otrzymania najlepszych rynkowych warunków kredytu
  • prostego porównania różnych możliwości finansowania indywidualnych potrzeb

Opieka doradcy finansowego DK NOTUS nie kończy się w momencie wypłacenia kredytu. Kredytobiorca w dowolnym momencie spłacania swojego zobowiązania może liczyć na fachową bezpłatną poradę specjalisty kredytowego.

.

Umów się z Doradcą Finansowym NOTUS Umów się z Doradcą Finansowym NOTUS
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia