Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacje

  • Zbigniew G2

    Zbigniew G2 to dom o atrakcyjnej bryle, z przestronną strefą dzienną na dole i funkcjonalnym poddaszem. Właściciele prezentowanej realizacji zadbali nie tylko o każdy detal w wykończeniu domu, ale także o piękne zagospodarowanie terenu wokół niego. Zobacz zdjęcia z wyjątkowej realizacji [...]

    Więcej
  • Zbigniew G2

    Obok realizacji Zbigniewa G2 nie można przejść obojętnie – uwagę przechodniów przyciąga falista linia okapu, atrakcyjna bryła i pięknie rozrzeźbiony dach. To dom zaprojektowany z myślą o rodzinie poszukującej finezyjnej i niepowtarzalnej architektury. Inwestorom zależało, aby wygląd [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia