Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z zadaszonym tarasem

Projekty domów z zadaszonym tarasem

Domy z zadaszonym tarasem – idealne dla wszystkich, którzy uwielbiają relaks na świeżym powietrzu. W kolekcji znajdują się propozycje w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym – do wyboru wersje z tarasem od frontu, ogrodu, tarasem z kominkiem zewnętrznym lub tarasem na poziomie poddasza. Przytulny, zaciszny i zagospodarowany wygodnymi meblami taras może pełnić wiele funkcji – doskonale sprawdzi się jako letni salon, jadalnia oraz strefa spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wszystkie projekty domów z zadaszonym tarasem z naszej oferty zapewniają swoimi mieszkańcom znakomite warunki do wypoczynku i rekreacji. Przestronne tarasy tworzą atrakcyjną przestrzeń, na którą w ciepłe miesiące chętnie przenosi się życie rodzinne i towarzyskie – domowa idylla o krok od strefy dziennej pozwala czerpać dobrą energię z bliskiego kontaktu z otaczającą naturą i osiągnąć upragniony oddech od pośpiechu codzienności. Zadaszony taras to świetne miejsce, aby delektować się poranną kawą, obiadem w promieniach słońca i roześmianym grillem z przyjaciółmi. Warto udekorować go klimatyczną roślinnością – znakomicie sprawdzą się cyprysy, jałowce oraz iglaki. Dobrze zadbać również o nastrojowe lampiony, które wieczorową porą pozwolą wykreować magiczny, przytulny azyl. Dom z zadaszonym tarasem – wymarzony dla współczesnej rodziny!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia