Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów Mini PLUS - tylko u nas

Projekty domów Mini PLUS - WT2021 - tylko u nas

Projekty domów energooszczędnych Mini PLUS – nowoczesne i energooszczędne domy, które zapewniają najwyższy komfort i niskie rachunki za użytkowanie. Proste i skoncentrowane na codziennej wygodzie domowników, z kompletem ekologicznych instalacji w standardzie. We wszystkich domach z serii zadbaliśmy o znakomite docieplenie i okna o odpowiednich parametrach, a także o optymalne doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Projekty z kolekcji Mini PLUS zużywają niewiele energii i spełniają warunki techniczne WT2021. Nowoczesny i zdrowy dom z dobrej jakości powietrzem, przyjazny dla swoich mieszkańców i środowiska naturalnego to gwarancja korzyści na długie lata. Wśród gotowych propozycji z tej kategorii znajdują się kompaktowe domy parterowe z dachem dwuspadowym i czterospadowym oraz funkcjonalne projekty domów z poddaszem użytkowym, w tym wersje z garażem lub bez. Wybierając projekt domu Mini PLUS stawiasz na sprawdzone rozwiązania, bezpieczną przyszłość i codzienny komfort z dużym PLUSEM.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia