Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów do 70 m²

Projekty domów do 70 m² powierzchni zabudowy

Projekty domów do 70 m² - małe, tanie i komfortowe projekty dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z programu Polski Ład. Uproszczone procedury zgodnie z zapowiedzią rządu będą możliwe dla projektów domów o powierzchni zabudowy do 70 m². Zobacz nasze gotowe projekty domów do 70 m².

Gotowe projekty domów do 70 m² zabudowy

Według zapowiedzi rządowego programu Polski Ład budowa małych domów do 70 m² nie będzie wymagała pozwolenia na budowę, wystarczy zgłoszenie, które obecnie dotyczy realizacji domów do 35 m². Program ma ograniczyć formalności oraz ułatwić i przyspieszyć proces budowlany. Aby pomóc w realizacji marzeń o własnym domu przygotowaliśmy dla Was kolekcję gotowych projektów do 70 m² zabudowy.

Projekty domów jednorodzinnych do 70 m²

Projekty domów do 70 m² to szansa, żeby zamienić mieszkanie na przytulny dom dla rodziny. W naszej ofercie są dostępne domy parterowe do 70 m², które polecamy zarówno rodzinom z małymi dziećmi, jak i osobom starszym, które chcą wygodnie zamieszkać na emeryturze, ciesząc się własnym ogrodem, jak i ergonomiczne domy z poddaszem użytkowym do 70 m², które znakomicie sprawdzą się na wąskiej działce. Polecamy także domy piętrowe do 70 m² takie jak projekt Moniczka w kilku wersjach do wyboru, w tym także w wariancie z poddaszem użytkowym w stylu tradycyjnym oraz nowoczesnym z dachem bez okapu. Wśród gotowych projektów z kolekcji jest dostępny również gotowy projekt nowoczesnego domu Mini 14, który ze względu na swoją zwartą bryłę i prosty dwuspadowy dach spełnia większość Warunków Zabudowy na terenie całego kraju. W tej kategorii znajdują się również cieszące się niezmienną popularnością od lat domy do 70 m² takie jak Beatka, Calineczka, Raissa i Bogusia.

Tanie w budowie projekty domów do 70 m²

Prosta i zwarta forma oraz prosty układ dachu naszych domów do 70 m² sprawiają, że są one tanie w realizacji i eksploatacji. Zadbaliśmy w nich również o odpowiednie docieplenie i optymalne doświetlenie pomieszczeń, co także przekłada się na oszczędności. Warto pamiętać, że prosta bryła bez wykuszy, lukarn i balkonów to także mniejsze niebezpieczeństwo powstawania nieszczelności i mostków termicznych, a także łatwiejszy i tańszy etap wykonawczy. Charakterystyczną cechą domów do 70 m² z naszej oferty jest również to, że maksymalnie wykorzystują każdy metr powierzchni użytkowej. Przemyślany układ wnętrza, optymalnie rozplanowane pomieszczenia, wygoda użytkowania i niskie rachunki za ogrzewanie to tylko niektóre plusy małych domów z naszej kolekcji. Nasze projekty domów do 70 m² to funkcjonalność, prywatność, niezależność, własny taras i kawałek zieleni w jednym, a wszystko to w podobnym budżecie jak kupno mieszkania.

Projekty domów do 70 m² na małą i wąską działkę

Projekt domu do 70 m² to także świetny wybór na małą i wąską działkę. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom domy z tej kategorii doskonale sprawdzą się na posesji o niewielkiej szerokości. Nieduża powierzchnia zabudowy w stosunku do zagospodarowanej powierzchni pozwala w praktyce na optymalne zorganizowanie wnętrza, przy jednoczesnym pozostawieniu miejsca na ogród. W przypadku posiadania wąskiej działki, zawsze warto skonsultować się z architektem, który pomoże dopasować projekt i doradzi w kwestii usytuowania domu względem stron świata. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszymi ekspertami i zbuduj piękny dom do 70 m² dla swojej rodziny.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia