Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Nowoczesne stodoły

Domy nowoczesne stodoły

Projekty domów nowoczesne stodoły - oszczędna prostota, perfekcyjnie rozplanowany układ pomieszczeń i duże przeszklenia, dzięki którym wnętrza oddychają światłem to tylko niektóre atuty projektów z kolekcji. Wszystkie domy typu nowoczesna stodoła cechuje funkcjonalność – uniwersalna forma na rzucie prostokąta pozwala na czysty podział stref i zapewnia domownikom codzienną wygodę użytkowania. Nasze projekty stodoły udowadniają, że budując nowocześnie, nie trzeba wyrzekać się przywiązania do tradycji i odgradzać się od natury. Liczne przeszklenia, które zastosowaliśmy w domach z kolekcji korespondują z otoczeniem i przełamują minimalizm środków wyrazu, a ponadto dodają bryłom lekkości oraz zacierają granicę między wnętrzem a ogrodem. W naszych projektach domów zastosowaliśmy ponadczasowe połączenia, wykorzystując urodę drewna, kamienia i szlachetnej bieli, dzięki czemu domy z serii prezentują się świeżo i elegancko. Oprócz atrakcyjnej estetyki, nasze projekty domów nowoczesne stodoły wyróżniają się znakomitymi parametrami cieplnymi. Większość domów z kolekcji została w standardzie wyposażona w zestaw energooszczędnych instalacji – pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz fotowoltaikę. Zrównoważona architektura w parze z innowacyjną technologią to gwarancja niskich rachunków za eksploatację, a przede wszystkim najwyższy komfort życia w zgodzie z przyrodą. Domy stodoły z naszej kolekcji nigdy nie wyjdą z mody i doskonale wpiszą się w każdy kontekst – świetnie odnajdą się zarówno w tkance miejskiej, jak i podmiejskim oraz wiejskim krajobrazie. Nasze projekty domów nowoczesne stodoły to harmonia, porządek i nowoczesność w jednym. Gotowe projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły tzw. modern barn to propozycja dla wszystkich, którzy kochają prostotę i wnętrza, w których od progu się odpoczywa, szeroko otwarte na piękno natury, oferujące ponadto wiele możliwości aranżacji, dzięki czemu łatwo można je dopasować do indywidualnych potrzeb rodziny.

Domy nowoczesne stodoły – efektowny, a jednocześnie prosty w realizacji wydobywa to, co najcenniejsze z tradycji i perfekcyjnie łączy sprawdzone rozwiązania ze współczesną technologią. Projekty z tej kolekcji wyróżnia wzorowa funkcjonalność. Układ na planie prostokąta to układ idealny, który pozwala optymalnie zorganizować domową przestrzeń. W gotowych projektach z tej serii parter to rodzinna strefa dzienna oraz praktyczna część gospodarcza, z kolei poddasze stanowi bardziej prywatny azyl domowników z komfortowymi sypialniami i dużą łazienką. Wizytówką naszych nowoczesnych stodół są również szerokie okna, a właściwie przeszklone ściany, które dodają bryle lekkości i pięknie dekorują fasadę budynku, zapewniając jednocześnie odpowiednią porcję naturalnego światła oraz bliski kontakt z naturą. Oprócz aspektów estetycznych, duże przeszklenia wykorzystują zyski ciepła od słońca i w efektywny sposób wspierają ogrzewanie domu. Pełna harmonia wnętrza i ogrodu, a także doskonałe parametry cieplne gwarantują mieszkańcom komfort życia na najwyższym poziomie. Projekty z tej serii w standardzie posiadają pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny, dzięki którym zapewniają nie tylko zdrowy klimat, ale i niskie rachunki za utrzymanie. Jeśli marzycie o przytulnej, nowoczesnej stodole, domy z tej kolekcji na pewno spełnią Wasze oczekiwania.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia