Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy energooszczędne zgodne z WT 2021

Projekt domu energooszczędnego zgodnego z WT 2021

Domy energooszczędne zgodne z WT 2021 to projekty, które wyprzedzają przyszłość. Wszystkie propozycje z tej kategorii odznaczają się wartością wskaźnika EP poniżej 70 kWh/m2*rok, plasując się tym samym w najlepszej klasie energetycznej i normach WT 2021. Projekty ENERGO PLUS z tej kolekcji wyposażyliśmy w standardzie w pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także panele fotowoltaiczne lub system solarny, dzięki czemu domy te nie tylko oszczędzają energię, ale również aktywnie ją pozyskują ze źródeł naturalnych, wykorzystując m.in. ciepło promieni słonecznych. Oprócz tego nie emitują do atmosfery szkodliwego CO2 i zapewniają swoim mieszkańcom najwyższy komfort cieplny i użytkowy. Nasze projekty energooszczędne zgodne z WT 2021 to świetna propozycja dla inwestorów, którzy chcą, żeby ich wymarzony dom był nowoczesny, przytulny i tani w eksploatacji. Wśród gotowych propozycji, zgodnych z WT 2021 są dostępne m.in. modne domy z dachem bez okapu, projekty z dwoma atrakcyjnymi tarasami lub z dachem płaskim, a także domy z elewacją drewnianą, a także z kamienia i z cegły. Zmotoryzowani mogą liczyć ponadto na szeroki wybór projektów z garażem lub przydomową wiatą. Projekty domów energooszczędnych zgodnych z WT 2021 to domy zaprojektowane z myślą o jutrze dostępne już teraz!
Projekt domu energooszczędnego zgodnego z WT 2021 dedykowany jest szczególnie osobom marzącym o nowoczesnym domu, który nie tylko wspaniale wygląda, ale jest także energooszczędny, ekologiczny i tani w utrzymaniu. Gotowe projekty domów z tej kolekcji wyróżniają się oszczędną formą, modną elewacją i pełną harmonią wnętrza z otoczeniem. Nowoczesne projektowanie to projektowanie blisko natury, dlatego w domach z serii królują szerokie przeszklenia, które maksymalnie otwierają pomieszczenia na ogród i okolicę. Świadome, odpowiedzialne budowanie z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów i technologii, które nie zanieczyszczają środowiska to podstawa zrównoważonego rozwoju, a także gwarancja trwałości i jakości w zgodzie z przyrodą. Każdy dom energooszczędny zgodny z WT 2021 posiada komfortowy układ funkcjonalny oraz przydomowy taras, który w porze letniej staje się oazą wypoczynku i spotkań z bliskimi w kameralnym gronie. Wybierz projekt domu energooszczędnego zgodnego z WT 2021! To pewna inwestycja na wiele, wiele lat!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia