Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z recoCOMPACT

Domy z pompą ciepła all in one marki Vaillant (recoCOMPACT exclusive) tworzą kolekcję domów energooszczędnych. Wszystkie projekty dotyczą nowoczesnych domów wyposażonych w instalacje oparte na odnawialnych źródłach energii. Dzięki temu wszystkie propozycje to ekologiczne projekty, a jednocześnie tanie w użytkowaniu. Nowe warunki techniczne WT2021 obligują do wykorzystania technologii redukujących zapotrzebowanie energetyczne budynku. Decydując się na projekt z kategorii „Domy z recoCOMPACT” w projekcie jest zaproponowane urządzenie które zapewnia ekologiczne ogrzewanie i podgrzanie ciepłej wody użytkowej powietrzną pompą ciepła, a jednocześnie wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperację). Nowoczesne projekty domów charakteryzują się tym, że dbają o komfort mieszkańców przez cały rok, dlatego właśnie projekty z recoCOMPACT mają możliwość aktywnego chłodzenia domu w upalne lato z wykorzystaniem pompy ciepła i klimakonwektorów lub systemu ogrzewania płaszczyznowego. Pompa all in one jest montowana w całości wewnątrz budynku. Oznacza to ochronę systemu przed czynnikami atmosferycznymi i brak jednostki np. w ogrodzie. Powietrze niezbędne do działania pompy ciepła jest doprowadzane przez kanał w ścianie zewnętrznej. Poza dwoma kratkami wentylacyjnymi, na zewnątrz nie trzeba niczego montować i można wykorzystać całą powierzchnię ogrodu wokół nowego domu. Świeże powietrze do rekuperacji można pobierać przez ścianę zewnętrzną albo dach. Projekty domów energooszczędny z recoCOMPACT to pewny wybór, pełen komfort i najwyższa jakość w zgodzie z naturą.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia