Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z pompą ciepła

Domy z pompą ciepła

Domy z pompą ciepła z naszej kolekcji to energooszczędne projekty domów, które nie tylko zatrzymują nagromadzone wewnątrz ciepło, ale również pozyskują energię z naturalnych źródeł OZE. Działanie pomp ciepła polega na wykorzystaniu energii odnawialnej, która jest skumulowana w gruncie, powietrzu czy też wodach gruntowych, a następnie odpowiednio rozprowadzana po budynku. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem w domach z pompą ciepła jest ogrzewanie podłogowe. Samo urządzenie może mieć wielkość zbliżoną do średniej wielkości lodówki, dzięki czemu pomieszczenie wstępnie oznaczone jako kotłownia inwestor może wykorzystać jako dodatkowy magazyn, pralnię lub suszarnię. W naszej kolekcji domów z pompą ciepła znajdują się projekty parterowe, z poddaszem, piętrowe, nowoczesne i tradycyjne. Domy z pompą ciepła to gwarancja niskich kosztów ogrzewania. Zarówno z uwagi na oszczędności, jak i na komfort użytkowania (cicha praca pompy, bez emisji pyłów, sadzy czy też gazów) warto zdecydować się na taką technologię już w momencie wyboru projektu wymarzonego domu.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia