Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z kalenicą prostopadłą do drogi

Domy z kalenicą prostopadłą do drogi

Domy z kalenicą prostopadłą do drogi to bardzo liczna kolekcja projektów obfitująca zarówno w domy parterowe, jak i te z poddaszem użytkowym. Jeśli Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, bądź też decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu urzędowo wymaga od inwestorów budowy domów tego typu, wówczas polecamy wybrać projekt z niniejszej kategorii. Jest w niej szerokie spektrum budynków o różnym metrażu oraz stylu. Wśród domów mających kalenicę prostopadłą do drogi można znaleźć praktyczne rozwiązania z usytuowaniem garażu jedno- lub dwustanowiskowego. W kolekcji nie zabrakło ponadto projektów, które doskonale sprawdzą się także na wąskiej działce. Domy z kalenicą prostopadłą do drogi – dla wygody i komfortu rodzinnego!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia