Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Wybuduj w trzy miesiące energooszczędny i nowoczesny dom

Jesteśmy firmą, która w branży budowlanej - gotowych domów jednorodzinnych - działa od 1989 r. Możemy się poszczycić wysoką pozycją rynkową, jakością produktów i satysfakcją klientów. Od ponad 10 lat dostarczamy domy wraz z montażem na rynek niemiecki. Produkujemy też elementy domów dla naszych partnerów z Szwajcarii, Austrii i Holandii. Po przystąpieniu Polski do UE rozpoczęliśmy dostawy i montaż gotowych domów do krajów Unii Europejskiej.

Nasza filozofia (cele)

Głównym celem firmy jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie - począwszy od sporządzenia dokumentacji technicznej, aż do oddania gotowego do zamieszkania domu. Myślimy "potrzebą klienta", a do każdego zlecenia, jak i zapytania ofertowego podchodzimy indywidualnie, poprzez co gwarantujemy, że jest ono dokładnie i solidnie opracowane. Realizujemy każdy projekt na terenie Polski i UE!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i technologię. Współpracując z nami każdy otrzyma jakość, pewność i bezpieczeństwo.

Jakie są zalety naszej technologii ?

  • Kótki czas budowy - tylko trzy miesiące! W krótkim czasie możesz się wprowadzić i wygodnie mieszkać w wymarzonym domu
  • Dom bardzo energooszczędny - stosujemy 25 cm izolacji cieplnej!
  • "Sucha" technologia - w procesie produkcji nie używa się wody, a sam montaż na budowie trwa 3-4 dni
  • Możliwość budowania domów nawet zimą
  • Mały ciężar domu, dzięki czemu tańszy jest jego fundament
  • Niepowtarzalny klimat, który daje zastosowane drewno
  • Łatwość przebudowy i modernizacji
  • Bardzo duża różnorodność form architektonicznych
Dzięki temu, że prowadzenie wielu procesów produkcyjnych przebiega w hali produkcyjnej, unikamy rozlicznych utrudnień, które mogą pojawić się w trakcie budowy domu, a do których należą np. niesprzyjające warunki atmosferyczne. Prowadząc większość prac "pod dachem", można wykonać je dokładniej i z zachowaniem prawidłowej kolejności procesów technologicznych. Jednocześnie wszystkie prace podlegają ciągłemu nadzorowi wykwalifikowanej kadry, dbającej o rzetelne i dokładne wykonanie wszystkich elementów budynku zgodnie z projektem. Taki sposób produkcji elementów domu przyczynia się także do tego, iż sam montaż i w dalszej kolejności wykańczanie domu może zostać wykonane na budowie szybko i sprawnie, co przyczynia się jednocześnie do obniżenia kosztów prowadzenia budowy i szybkiego zamieszkania w wymarzonym domu.
Domy budowane przez naszą firmę charakteryzują się dokładnym wykonaniem, bardzo dobrymi właściwościami cieplnymi oraz niskim zapotrzebowaniem na energię do celów grzewczych i użytkowych.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Nasza oferta jest bardzo bogata. Można w niej odnaleźć propozycje dla klienta indywidualnego jak np. obecnie oferta szeregowców w Głuchowie k/Poznania, oferta domków jednorodzinnych na Osiedlu Leszczynowym we Wrocławiu , jak i propozycje skierowane do włodarzy gmin - oferta domów socjalnych w konstrukcji drewnianej. Nasi specjaliści w ciągu 7 dni dokonują bezpłatnej wyceny dostarczonych projektów. Klient w krótkim czasie pozna koszty realizacji budowy.
Przed podjęciem decyzji o budowie domu z naszą firmą zapraszamy do zwiedzenia naszego domu pokazowego znajdującego się tuż obok siedziby firmy.
Jesteśmy elastyczni. Oferujemy produkt najlepszej jakości, zapewniamy fachową obsługę klienta.
Zapraszamy do współpracy!

Domek sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 14, Radłów k/Ostrowa Wlkp.
e-mail: office@domek.com.pl, www.domek.com.pl
tel. 062/735 65 65 lub 735 65 68, fax 062 735 90 77