Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

KONKURS WALENTYNKOWY ARCHIPELAGU ORAZ MAGAZYNU "DOM&WNĘTRZE"!

Romeo i Julia? Pola i Rudolf? Klara i Wacław? Bob i Margaret? Andrzej i Oleńka? Poszukiwana jest najbardziej dopasowana para! Pracownia Projektowa ARCHIPELAG oraz Magazyn „DOM&WNĘTRZE” zapraszają do wspólnej zabawy w Walentynkowym Konkursie! Na zwycięzców Konkursu czeka gorący jak serca zakochanych zestaw nagród!

Zadanie konkursowe polega na wybraniu z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG dwóch projektów domów z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, które zdaniem Uczestnika Konkursu najbardziej do siebie pasują – związek może być oparty na architekturze, literaturze oraz fantazji Uczestników. Związek wybranej pary trzeba ogłosić i uzasadnić.

Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają:

Nagroda główna – projekt domu z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG o wartości do 3 000 zł oraz voucher na promocyjny zakup drzwi, ufundowany przez firmę Good Lock Poland.

Nagroda II – 50% rabatu na zakup projektu domu z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG oraz oryginalny obraz z imponujących zbiorów Galerii Artgeist.

Nagroda III – 30% rabatu na zakup projektu domu z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG oraz zestaw oryginalnych dekoracji, ufundowany przez Fabrykę Form.

Prace konkursowe należy przesyłać do 14 lutego do godz. 24.00
drogą mailową na adres: konkurs@archipelag.pl

 

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.archipelag.pl
w dniu 17  lutego.

 

Regulamin WALENTYNKOWEGO KONKURSU

 

Życzymy wszystkim dobrej zabawy i dużo miłości w sercach!

Powodzenia!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG!

 

Walentynki to czas miłosnych wyznań i upominków od serca. Podaruj swojej ukochanej połówce wyjątkowy prezent – wygraj wymarzony projekt domu!

 

Partnerzy konkursu:

Good Lock Poland Sp. z o.o.

Good Lock Poland dzięki rewolucyjnym drzwiom Good Lock z okuciami marki Schlage jest firmą oferującą całkowicie nową jakość na polskim rynku. Unikalne wzornictwo, prosty ale funkcjonalny design, bezkonkurencyjna wytrzymałość okuć (do 30 lat gwarancji! ), różnorodność  ich innowacyjnych  funkcji oraz najwyższa jakość użytych do produkcji materiałów (m.in. drzwi z pełnego drewna dębowego lub meranti) – oto w skrócie filozofia Good Lock Poland. Więcej informacji na temat produktów oraz wiele zdjęć ich aranżacji dostępnych jest na stronie www.goodlock.com.pl

 

Galeria internetowa Artgeist.pl

W bogatych zasobach galerii znajduje się ponad 600 oryginalnych motywów obrazów ręcznie malowanych (niektóre z nich dostępne są również w formie wydruku na płótnie lub płycie plexi). Galeria internetowa działa już od pięciu lat: w tym czasie udało nam się zdobyć sympatię i zaufanie tysięcy klientów w całej Europie: przede wszystkim w Niemczech, we Francji, w Hiszpanii, we Włoszech i w Szwecji. Więcej informacji o Galerii Artgeist dostępnych jest na stronie: http://www.artgeist.pl/

 

Fabryka Form

Fabryka Form to miejsce, w którym wyjątkowo szeroka oferta ikon wzornictwa łączy się z najwyższą jakością obsługi i przyjaznym podejściem do Klienta. Kierując się hasłem „Mieszkaj pięknie!” staramy się budować ofertę w oparciu o produkty wyjątkowe, wyróżniające się formą, jakością, funkcjonalnością. Pragniemy, aby w jednym miejscu Klient miał możliwość zainspirować się, zapoznać z nowatorskim podejściem do tworzenia przestrzeni mieszkalnych. Fabryka Form to kilkanaście tysięcy produktów w ofercie, asortyment ponad 80 producentów zebrany w jednym miejscu, tysiące zamówień zrealizowanych w ciągu 6 lat działalności. Więcej informacji o Fabryce Form dostępnych jest na stronie:  www.fabrykaform.pl

 

Patron Konkursu

Magazyn „DOM&WNĘTRZE”

http://polki.pl/dom_i_wnetrze.html

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia