Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

fotoKONKURS: „Najpiękniejszy dom – MÓJ DOM!"

Jeżeli Twój wyśniony dom, zrealizowany według projektu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, napawa Cię radością i dumą – podziel się zdjęciami, pokaż, że Twój dom jest najpiękniejszym. Wygraj oryginalne i atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział w konkursie?

Zrób zdjęcia swojego domu, który został zrealizowany na podstawie projektu gotowego z kolekcji naszej Pracowni i prześlij je na adres e-mail: konkurs@archipelag.plCzekamy na Wasze piękne zdjęcia do 22 grudnia 2014 r.

Co możesz wygrać?

I nagroda

  • Voucher o wartości 1000 zł – od firmy Woodenfactory na zakupy w sklepie internetowym www.woodenfactory.pl
  • Voucher o wartości 500 zł – od firmy PIXERS na zakupy w sklepie internetowym www.pixers.pl
  • Voucher o wartości 200 zł – od firmy Le Pukka na zakup produktów z oferty Partnera w sklepie internetowym www.lepukka.pl
  • roczna prenumerata czasopisma "Cztery Kąty" - od firmy AGORA SA

 II nagroda

  • voucher o wartości 200 zł – od firmy Le Pukka na zakup produktów z oferty Partnera w sklepie internetowym www.lepukka.pl
  • półroczna prenumerata czasopisma "Cztery Kąty"  - od firmy AGORA SA

 III nagroda

  • voucher o wartości 200 zł – od firmy Le Pukka na zakup produktów z oferty Partnera w sklepie internetowym www.lepukka.pl
  • półroczna prenumerata czasopisma "Cztery Kąty" - od firmy AGORA SA

Partnerzy fotoKONKURSU: 

PIXERS - naszą specjalnością jest dostarczanie wyjątkowych pomysłów na aranżacje wnętrz. Współpracujemy z architektami i projektantami na całym świecie, a inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów, na które zawsze zerkamy naszym kreatywnym okiem. W swojej ofercie mamy fototapety, obrazy, plakaty, a jeżeli zestawimy to z bogatą galerią zdjęć, grafik i własnych kolekcji tworzy się PIXERS, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Le Pukka Concept Store to sklep z oryginalnymi meblami, oświetleniem i dodatkami do niemal każdego pomieszczenia w domu. Showroom mieści się w Warszawie, przy ul. Solec 58/60. W ofercie sklepu znajdziemy elementy wyposażenia wnętrza takich marek jak Kare Design, Kvadra, Infiniti Design, FewChairs, Kubikoff czy Vondom. Przychodząc do Le Pukka, można również otrzymać bezpłatną poradę dotyczącą urządzania mieszkania, doboru mebli, oświetlenia czy dodatków do wnętrza. Le Pukka prowadzi również sprzedaż internetową na www.lepukka.pl.

Woodenfactory - młodzi, kreatywni, szukający niekonwencjonalnych rozwiązań. Zainspirowani prostotą i minimalizmem. Kochający drewno jako naturalny materiał roztaczający życiodajną energię – tacy jesteśmy! Tworzenie mebli drewnianych to pasja, która pozwala nam realizować zawodowe aspiracje, dając jednocześnie wiele radości i satysfakcji, którą chcemy się dzielić. Jesteśmy jedną z nielicznych pracowni, które tworzą meble z litego drewna sosnowego i modrzewia o niebanalnym wyglądzie, prostej linii, ale nowoczesnej formie w zgodzie z najnowszymi trendami. 

„Cztery kąty” to jedno z najpopularniejszych czasopism wnętrzarskich, w całości poświęcone urządzaniu i modernizowaniu mieszkań oraz domów. Magazyn jest skierowany do czytelników poszukujących własnego stylu, ciekawych inspiracji oraz niebanalnych pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni mieszalnej. "Cztery Kąty" ukazują się od października 1991 roku i od tej pory, co miesiąc wspierają swoimi pomysłami wszystkich, którzy chcą mieszkać przytulnie, wygodnie i w zgodzie z najnowszymi trendami. 

Regulamin fotoKONKURSU Mój dom - najpiękniejszy dom! (298 KB)


Życzymy znakomitej zabawy!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia