Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Weź udział w FOTOkonkursie – wygraj cenne nagrody!

Zasady konkursu

Zrób zdjęcia swojego pięknego domu, zrealizowanego na podstawie projektu z kolekcji naszej Pracowni i prześlij je na adres: konkurs@archipelag.plWiosenna edycja konkursu fotograficznego trwa od 10 marca do 31 maja 2016 r.

Co możesz wygrać?

  • zestaw ekskluzywnych, włoskich mebli ogrodowych marki Bello Giardino 
  • voucher o wartości 200 zł na zakup dodatków do projektu od Pracowni Projektowej ARCHIPELAG
  • roczną prenumeratę czasopism od Wydawnictwa Publikator

Regulamin FOTOkonkursu "Najpiękniejszy dom – MÓJ DOM" (481 KB)

Partnerzy konkursu:

Firma Bardon Holding jest właścicielem marki Bello Giardino – wysokiej jakości technorattanowych mebli ogrodowych. Prowadzi ich sprzedaż w sklepie internetowym www.bg-meble.pl. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz unikalnym, nowoczesnym designem. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do branży HoReCa.Jakość i oryginalność mebli zaświadcza dołączany do każdego zakupu certyfikat autentyczności z hologramem.

Publikator Sp. z o.o. jest wydawcą kilkunastu czasopism o bogatej ofercie tematycznej. Specjalizuje się w publikacjach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej. Wydawnictwa adresowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców – zarówno tych poszukujących designerskich rozwiązań do swoich nowo powstających wnętrz, jak i tych, którzy na co dzień zmagają się z problemami prawidłowego wykonania budynku mieszkalnego, czy też obiektu użyteczności publicznej. www.dobrzemieszkaj.pl

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia