Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

TOP 5 domów z garażem dwustanowiskowym

Przygotowaliśmy dla Was 5 najlepszych projektów z garażem na dwa samochody. Zobaczcie wygodne i sprawdzone rozwiązania, które chętnie wybierają inwestorzy. Te propozycje z łatwością pomieszczą nie tylko dwa auta, ale również rowery oraz sprzęty ogrodowe – poznajcie je bliżej.


Miejsce 1: EX 18 G2 ENERGO PLUS*

Wizualizacja projektu domu EX 18 G2 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu EX 18 G2 ENERGO PLUS

EX 18 G2 ENERGO PLUS - nowoczesny dom z piękną antresolą, którego garaż jest umiejscowiony z boku budynku. Do mocnych stron projektu należy: duża ilość pokoi (w tym jeden jako gabinet), dodatkowy taras nad garażem - miejsce na przyjemny odpoczynek z pięknym widokiem na okolicę. Doskonała funkcjonalność + energooszczędny charakter to gwarancja codziennej wygody i niskich rachunków za utrzymanie domu.

Zobacz stronę projektową


Miejsce 2: EX 20 G2 ENERGO PLUS*

Wizualizacja projektu domu EX 20 G2 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu EX 20 G2 ENERGO PLUS

Projekt domu EX 20 G2 ENERGO PLUS dedykowany jest przede wszystkim inwestorom, którzy mają budowlane wyzwanie w postaci wąskiej działki. Zwarta i oszczędna forma projektu z powodzeniem sprawdzi się na tego typu posesji. Garaż zgrabnie wkomponowany w bryłę pozwoli zaoszczędzić miejsce i z łatwością pomieści nie tylko dwa samochody właścicieli, ale też ogrodnicze sprzęty i akcesoria. Ciekawym rozwiązaniem w tym projekcie jest balkon z widokiem na ogród dostępny z głównej sypialni, który stanowi jednocześnie zadaszenie tarasu. Dzięki temu mieszkańcy mają do dyspozycji dwie komfortowe strefy wypoczynkowe.

Zobacz stronę projektową


Miejsce 3: Simon G2

Wizualizacja projektu domu Simon G2 Wizualizacja projektu domu Simon G2

Simon G2 to propozycja zaprojektowana z myślą o inwestorach ceniących nowoczesny charakter i świetnie zorganizowaną, stylową przestrzeń. Podwójny garaż od strony frontowej połączony z częścią mieszkalną to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwoli szybko przejść z samochodu do domu. Bardzo atrakcyjną częścią tego projektu jest przydomowy taras z zadaszeniem oraz dekoracyjnym kominkiem zewnętrznym, który z całą pewnością umili wiele letnich wieczorów. Dużym plusem Simona G2 jest także poddasze do adaptacji, które można dowolnie zaaranżować w przyszłości, np. kiedy podrosną dzieci.

Zobacz stronę projektową


Miejsce 4: Tanita II G2

Wizualizacja projektu domu Tanita II G2 Wizualizacja projektu domu Tanita II G2

Tanita II G2 jest idealnym przykładem domu prezentującego się pięknie zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Wnętrze projektu  jest bardzo przytulne, a dzięki szerokim przeszkleniom mieszkańcy mogą cieszyć się wrażeniem otwartej, niczym nieskrępowanej przestrzeni. Garaż wysunięty do przodu i połączony z bryłą budynku doskonale sprawdzi się jako wygodny parking dla dwóch samochodów. Jeśli marzycie o nowoczesnym domu pełnym elegancji i ciepła, nie szukajcie dalej – ten projekt spełni wszystkie oczekiwania.

Zobacz stronę projektową


Miejsce 5: Liv 3 G2

Wizualizacja projektu domu Liv 3 G2 Wizualizacja projektu domu Liv 3 G2

Zjawiskowy projekt Liv 3 G2 to prawdziwy hit naszej kolekcji – nowoczesny, elegancki i bardzo funkcjonalny. Duża ilość okien, w tym również połaciowych sprawia, że wnętrze domu jest rozświetlone, pogodne i bardzo przyjemne w codziennym użytkowaniu. Dużym plusem jest także duży salon z kominkiem, w którego blasku można spędzić wolny czas z najbliższymi. Dom posiada również poddasze do późniejszej adaptacji, na którym w późniejszym terminie można urządzić osobne pokoje dla dzieci lub zaciszną pracownię. Lokalizacja garażu: strona frontowa przed częścią mieszkalną domu.

Zobacz projekt domu(*) - domy należące do kolekcji ENERGO PLUS - niedrogich w utrzymaniu budynków wysoko energooszczędnych, wyposażonych w:

  • pompę ciepła Viessmann
  • wentylację mechaniczną z rekuperacją firmy Zehnder
  • okna dachowe FAKRO
  • system solarny

Kupując gotowy projekt z niniejszej kolekcji otrzymuje się w ramach jednej ceny także projekty w/w instalacji. Wszystkie projekty domów z serii „ENERGO PLUS” należą do najlepszej klasy energetycznej i są zgodne z normami jakie zaczną obowiązywać od  2021 roku.


Zobacz również:

Bepłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia