Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Röben na jubileuszowej Budmie

Jeszcze na długo przed rozpoczęciem Międzynarodowych Targów Budownictwa 2011 ich organizatorzy informowali o 20-procentowym wzroście zainteresowania powierzchnią wystawienniczą. Na 60 000 m² swoją ofertę zaprezentowało 1500 wystawców. W porównaniu do zeszłego roku, wzrosła także liczba zwiedzających - według wstępnych szacunków MTP odwiedziło ok. 60 tysięcy osób.

Nowości i włoskie klimaty
Tradycyjnie wielu producentów właśnie na poznańskich targach po raz pierwszy zaprezentowało swoje nowości. Nie inaczej było z firmą Röben, liderem na rynku ceramicznych pokryć dachowych. W pawilonie poświęconym tematyce dachów można było obejrzeć PIEMONT - zupełnie nową dachówkę marki Röben, która będzie w sprzedaży już niebawem. Firma prezentowała także dachówkę MONZAplus trentino, najnowszą wersję kolorystyczną popularnego modelu. Ze względu na nazwy nowych produktów, na stoisku królowały włoskie klimaty - muzyka rodem z festiwali w San Remo, zdjęcia malowniczego regionu Piemont oraz pyszna włoska kawa dla zwiedzających. Oprócz nowości inspirowanych regionami Italii, na stoisku firmy Röben można było przyjrzeć się z bliska także trzem nowym cegłom klinkierowym ręcznie formowanym, które intrygowały nieregularnym kształtem i zróżnicowaną kolorystyką. Każdy, kto chciał się podzielić swoim zdaniem na temat nowych produktów, mógł wypełnić przygotowaną przez firmę ankietę. Natomiast nowością, która najbardziej zainteresowała inwestorów kładących nacisk na rozwiązania ekologiczne, była dachówka solarna, służąca do estetycznego mocowania na dachu przewodów kolektorów słonecznych.

Domino i siatkówka w wydaniu targowym
Oprócz możliwości zapoznania się z produktami Röben, atrakcją na stoisku firmy była możliwość układania domina razem z trzykrotnym uczestnikiem Domino Day. Najwięcej zwiedzających przyciągnęło uroczyste burzenie misternie układanych drewniano-ceramicznych konstrukcji. Nie zabrakło także atrakcji sprawnościowych - chętni wzięli udział w konkursach związanych z siatkówką, które poprowadził Mariusz Wlazły. Kapitan mistrza Polski, drużyny SKRA Bełchatów, wręczył szczęśliwym zwycięzcom pamiątkowe nagrody, a później rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

(źródło: Röben)

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia