Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekty i porady ARCHIPELAGU w kwietniowym „Budujemy Dom”

W najnowszym wydaniu miesięcznika „Budujemy Dom” znajdziecie poradę naszego architekta Wojciecha Szczepańskiego dotyczącą montażu rolet okiennych, informację o projektach gotowych pod dopłaty w programie Prosument oraz prezentację projektów Naomi G2 i Patryk G1.

Projekty gotowe pod dopłaty w programie Prosument

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej realizuje program Prosument polegający na dofinansowaniu zakupu i montażu domowych mikroinstalacji OZE. Inwestorzy zainteresowani wytwarzaniem prądu, ciepła lub prądu i ciepła z odnawialnych źródeł energii mogą otrzymać pożyczkę z dotacją pokrywającą do 100% kosztów kwalifikowanych instalacji. ARCHIPELAG od lat aktywnie promuje budownictwo energooszczędne i przygotowaliśmy specjalną kolekcję projektów ENERGO PLUS, gotowych pod dopłaty w programie Prosument.

Domy z serii ENERGO PLUS w standardzie wyposażono w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe, system solarny oraz wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. We wszystkich propozycjach z kolekcji zadbano o odpowiednią izolację przegród zewnętrznych, zwartą formę oraz optymalny układ wnętrz, który wykorzystuje naturalną energię słoneczną i pozwala ograniczyć wydatki związanie z ogrzewaniem i oświetleniem. Dzięki zastosowaniu kompletu energooszczędnych rozwiązań, wszystkie projekty z kolekcji ENERGO PLUS wyróżniają się niskim zapotrzebowaniem na energię, są tanie w utrzymaniu, emitują mniej CO2 do atmosfery oraz zapewniają swoim mieszkańcom najwyższy komfort cieplny, akustyczny i użytkowy.

W kolekcji domów energooszczędnych naszej Pracowni są dostępne projekty parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji – do wyboru wersje z garażem lub bez. Projekty z serii ENERGO PLUS to znakomite propozycje dla wszystkich, którzy chcą mieszkać nowocześnie, przytulnie i w harmonii z naturą.

Poznaj szczegóły programu Prosument

Masz pytania? Napisz | Zadzwoń!

tel. 71 798 38 00

mail: biuro@archipelag.pl

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia