Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekty domów energooszczędnych z rabatem

Specjalnie dla Was przedłużamy naszą promocję na kolekcję domów energooszczędnych ENERGO PLUS i Mini PLUS. Jeśli szukacie projektu, który spełnia wszystkie wymagania stawiane przez współczesność, zużywa niewiele energii i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania to wśród gotowych propozycji z serii ENERGO PLUS na pewno znajdziecie dom dla siebie. Wybierz dom z gwarancją WT 2021. Sprawdź, jakie projekty najczęściej wybierają inni!

Najlepsze projekty domów energooszczędnych 

Kolekcja projektów ENERGO PLUS to nowoczesne domy energooszczędne, które wyróżnia niskie zużycie energii EP <70 kWh/m2rok, dzięki czemu już dziś spełniają normy WT 2021 i są tanie w ogrzewaniu. Każdy projekt z tej serii jest w standardzie wyposażony w pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny lub fotowoltaikę. Dzięki zastosowaniu instalacji zasilanych z odnawialnych źródeł (OZE) domy ENERGO PLUS redukują emisję dwutlenku węgla, są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.Wyróżniają się ponadto dobrym dociepleniem i znakomitym doświetleniem wszystkich pomieszczeń, zapewniając komfort, odpowiednią jakość i wilgotność powietrza, a także dostęp do naturalnego światła, które pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. 

TOP - HIT naszej kolekcji EX 19 G2 ENERGO PLUS

Najczęściej wybierany projekt domu z kolekcji nowoczesne stodoły. Energooszczędny, przytulny i ze świetnie zorganizowanym układem pomieszczeń. Prosty i jednocześnie niebanalny. Jego wizytówką są szerokie przeszklenia potęgujące wrażenie otwartej i niczym nieskrępowanej przestrzeni. Uwagę zwraca również piękny taras z dekoracyjną pergolą, która wyznacza symboliczną granicę letniej jadalni. Ten projekt to idealna propozycja dla miłośników wnętrz otwartych na ogród.

Zobacz cały projekt 

Projekt domu EX 19 G2 ENERGO PLUS Projekt domu EX 19 G2 ENERGO PLUS

TOP - HIT naszej kolekcji Alison IV G2 ENERGO PLUS

Projekt z poddaszem do adaptacji, który można budować etapami i łatwo powiększyć w przyszłości. Dom „rosnący” razem ze zmieniającymi się potrzebami rodziny to gotowa propozycja dla młodego małżeństwa, które planuje powiększenie rodziny. Ta nowoczesna parterówka to też doskonały wybór dla wszystkich, którzy kochają przestrzeń i stały kontakt z naturą – w tym projekcie widok na ogród zastępuje obrazy, a taras jest harmonijnym przedłużeniem salonu, jadalni i każdej sypialni.

Zobacz cały projekt 

Projekt domu Alison IV G2 ENERGO PLUS Projekt domu Alison IV G2 ENERGO PLUS

TOP - HIT naszej kolekcji Simon G2 ENERGO PLUS

Nowoczesny dom parterowy z pięknym tarasem i kominkiem zewnętrznym. Szerokie przeszklenia od strony ogrodu i w elewacji bocznej zapewniają  domownikom komfort jasnej, pogodnej przestrzeni i stały kontakt z ogrodem. Harmonia z naturą i układ pomieszczeń skoncentrowany na codziennej wygodzie właścicieli sprawiają, że codzienne użytkowanie domu to czysta przyjemność. 

Zobacz cały projekt

Projekt domu Simon G2 ENERGO PLUS Projekt domu Simon G2 ENERGO PLUS

Zobacz wszystkie projekty domów ENERGO PLUS - dostępne tylko u nas


Zobacz także:

  • TOP energooszczędne – zgodne z WT 2021

    Przedstawiamy najlepsze projekty energooszczędne z naszej kolekcji, które już dzisiaj spełniają normy jakie będą obowiązywały od 2021 r. Nowoczesne, funkcjonalne, tanie w eksploatacji i bardzo przytulne projekty domów [...]

    Więcej
  • Dom, który oszczędza - e-book ENERGO PLUS - zobacz online

    Projekty ENERGO PLUS – nowoczesne domy, które nie tylko wspaniale wyglądają, ale również oszczędzają dla swoich właścicieli. Funkcjonalne, komfortowe i tanie w utrzymaniu. Domy z pompą ciepła, rekuperacją i szerokimi [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia