Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekt domu Liv 3 G2 - zdjęcia z realizacji

Piękny, przytulny, rodzinny dom z fantastycznym tarasem - Liv 3 G2.  Zobaczcie zdjęcia z zachwycającej realizacji projektu i sprawdźcie jaki pomysł na elewację wybrali właściciele. Jest elegancko i bardzo stylowo. Zapraszamy do galerii zdjęć. 

Dom Liv 3 G2 realizacja Dom Liv 3 G2 realizacja

Elegancja, nowoczesność, funkcjonalność 

Liv 3 G2 to od kilku lat jeden z najchętniej wybieranych projektów z naszej kolekcji. W jego pogodnym wnętrzu znakomicie odnajdzie się rodzina, która ceni praktyczne rozwiązania funkcjonalne oraz komfort słonecznej, znakomicie doświetlonej przestrzeni. W prezentowanej realizacji właściciele wybrali klasyczny kolor dachówki, a na elewacji zastosowali stylowe połączenie bieli i dekoracyjnego klinkieru w modnym, szarym odcieniu, dzięki czemu całość emanuje spokojem i elegancją. Dużym plusem projektu jest słoneczna kuchnia, która może funkcjonować zarówno jako otwarta, jak i zamknięta (lokalizacja, kształt oraz układ ścian oferują możliwość zamontowania drzwi przesuwnych, które subtelnie oddzielą strefę gotowania od jadalni i salonu). Atrakcyjną częścią domu jest także przestronny, zadaszony taras tworzący idealne warunki, aby przyjemnie odpocząć w ogrodowym zaciszu. 

Poddasze do późniejszej adaptacji 

Projekt Liv 3 G2 jest ceniony również za swoją elastyczność i możliwość podzielenia budowy na etapy. Dom oferuje poddasze do adaptacji, które można urządzić w dowolnym terminie. Na drugiej kondygnacji do dyspozycji właścicieli jest blisko 70 m2 dodatkowej przestrzeni, którą można zaaranżować według indywidualnych potrzeb, np. gdy dzieci podrosną i przydadzą im się osobne pokoje do odpoczynku i nauki. Projekt Liv 3 G2 polecamy wszystkim, którzy szukają nowoczesnego domu z wnętrzem, które świetnie dopasuje się do stylu życia współczesnej rodziny. 

Zobacz projekt domu Liv 3 G2 i rzuty

Zobacz całą kolekcję domów z poddaszem do adaptacji


Może Cię zainteresować również:

 • Liv 3 G2 - realizacja projektu

  Liv 3 G2 to jeden najchętniej wybieranych projektów gotowych z naszej kolekcji. Wygodny i nowoczesny dom parterowy z poddaszem do adaptacji, które można zaaranżować w późniejszym terminie. Elastyczność, słoneczne [...]

  Więcej
 • Liv 3 G2 - realizacja projektu

  Dom Liv 3 G2 to ponad 130 m² świetnie zorganizowanej przestrzeni. Projekt idealnie łączy modny wygląd zewnętrzny z funkcjonalnością i energooszczędnym charakterem.

  Więcej
 • Standard WT 2021

  Od 2021 czekają nas zmiany w Warunkach Technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, zgodnie z którymi wszystkie nowo budowane domy na terenie UE będą musiały spełniać zaostrzone wymagania dotyczące [...]

  Więcej
 • TOP 7 domy z poddaszem do adaptacji

  Domy z poddaszem do adaptacji są dedykowane każdemu inwestorowi, który zakłada, że w przyszłości będzie chciał powiększyć przestrzeń mieszkalną. Wśród najlepszej siódemki projektów z tej serii prezentujemy propozycje z [...]

  Więcej
 • Liv 3 G2 - realizacja projektu

  Liv 3 G2 to projekt, który łączy elegancję z funkcjonalnością i energooszczędnym charakterem. Ten przestronny dom oferuje wiele możliwości aranżacyjnych, a dzięki możliwości późniejszej adaptacji poddasza świetnie [...]

  Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia