Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Połączenie Komfortu i Designu – Tinos H - Nowy Grzejnik Dekoracyjny Purmo

Idealny wybór grzejnika bez kompromisów? Z dumą przedstawiamy najnowszy produkt w ofercie Purmo Group, który spełni oczekiwania nawet najbardziej  wymagających klientów. Nowy, poziomy grzejnik dekoracyjny Tinos H.

Purmo Group nieustająco dba, aby produkty wyróżniały się jakością wykonania, efektywnością działania, eleganckim designem oraz innowacyjnością rozwiązań grzewczych. Najnowszym produktem, który został wprowadzony do oferty jest poziomy grzejnik dekoracyjny Tinos H.

Nowa era grzejników dekoracyjnych 

Tinos H wyróżnia całkowicie gładki panel frontowy, który razem z zintegrowanymi osłonami bocznymi tworzy jeden element. Ponadto grzejnik ten wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną i dedykowaną wyłącznie do tego modelu, unikalną osłonę górną z zaokrąglonymi prostokątnymi otworami. Razem tworzą elegancki, minimalistyczny element wyposażenia wnętrza, który charakteryzują proste linie, gładka płyta frontowa i estetyczne krawędzie boczne.

 

Nowy grzejnik dekoracyjny Tinos H produkowany jest fabryce Purmo Group w Rybniku. Model ten dostępny jest w dwóch typach 21 i 22, w łącznie 48 rozmiarach. Wysokości grzejnika mieszczą się w zakresie od 300 do 900 mm, a długości od 615 do 1615 mm, dzięki czemu można dobrać odpowiedni model do każdego wnętrza.

Tinos H jest wyposażony we wkładkę zaworową (przyłącze 50 mm, 2x1/2" IG), która jest standardowo montowana w prawej górnej części grzejnika. Na życzenie dostępna jest wersja, w której wkładka zaworowa umieszczona jest po lewej stronie urządzenia

Dostępny jest w standardowym kolorze białym RAL 9016, a na zamówienie także w wielu innych kolorach z palety RAL Purmo Group.

 Piękne połączenia

Tinos H można łączyć z jego pionowym „odpowiednikiem”, grzejnikiem dekoracyjnym Tinos V, co zapewnia najwyższą elastyczność aranżacji wnętrz. Te smukłe i kompaktowe urządzenia doskonale wkomponowują się w każdy wystrój domu czy mieszkania.

Do tego modelu rekomendujemy głowicę termostatyczną Evosense, która idealnie komponuje się z grzejnikami dekoracyjnymi poziomymi. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: biała lub czarna.

Elegancka i płaska konstrukcja grzejnika zapewnia również wygodne czyszczenie powierzchni grzejnika, a dzięki unikalnemu (systemowi) montażu osłony górnej, również bezproblemowe czyszczenie wewnętrznych elementów.  

Tinos H – nowa era grzejników dekoracyjnych.

Więcej informacji na temat Tinos H i innych grzejników dekoracyjnych Purmo można znaleźć na stronie www.purmo.pl


Zobacz również:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia