Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Ogród pełen barw

Urządzanie nowego ogrodu może zająć nam wiele czasu, ale dobrze jest go poświęcić dla osiągnięcia wymarzonego efektu i bujnie rozkwitających liści drzew, krzewów oraz pachnących kwiatów, by móc spędzać piękne chwile pod gołym niebem. 

Jednym z najważniejszych elementów aranżacji przestrzeni wokół domu są kolory. Warto zaplanować wielobarwne, całoroczne rabaty, które ożywią nasz ogród. Przestrzeń urozmaicą także elementy małej architektury. Jeżeli chcemy przysłonić fragment muru lub ogrodzenia, najlepiej jest posadzić szybko rosnące pnącza. Najszybszym zaś sposobem na nowy ogród są kompozycje roślin w donicach lub wiklinowych koszach. Donice można łatwo, wedle uznania przestawiać i często zmieniać rosnące w nich kwiaty. Niech nasz dom tonie w zieleni!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia